Logo

PARTNER VAŠEHO ZDRAVÍJsme součástí skupiny AGEL, největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

Rychlý kontakt

+420 582 315 111
+420 582 359 169
+420 582 359 170

Pracoviště

Plastická operace víček

Plastickou operaci horních očních víček provádí zkušení lékaři očního oddělení Nemocnice Prostějov za použití nejmodernějších a nejšetrnějších metod. Operace probíhají ambulantně za použití místního znecitlivění.

V ČEM SPOČÍVÁ PLASTICKÁ OPERACE VÍČEK?

Plastická operace víček spočívá v chirurgickém odstranění tukových váčků a přebývající kůže na horním víčku.

PRO KOHO JE PLASTICKÁ OPERACE VÍČEK URČENA?

Plastickou operaci může absolvovat kdokoliv bez věkového omezení. Pacienti, kteří dlouhodobě užívají léky na ředění krve, by se však před operací měli poradit se svým obvodním lékařem nebo internistou.

KOLIK PLASTICKÁ OPERACE VÍČEK STOJÍ?

Ceny plastických operací se řídí platným ceníkem Nemocnice Prostějov (odkaz zde)

 

PŘED OPERACÍ:

Pokud se rozhodnete pro chirurgickou úpravu očních víček, objednejte se nejprve na čísle: +420 582 315 510.

Po objednání budete přizváni na první konzultaci s odborným očním lékařem, který s Vámi prodiskutuje Vaše představy a možnosti. TATO KONZULTACE JE ZCELA ZDARMA.

 

PRŮBĚH OPERACE:

Plastická operace se na našem oddělení provádí ambulantně. Operace probíhá při lokálním znecitlivění a pacient je celou dobu při vědomí. Doba operace se pohybuje v rozmezí 60 minut a je zcela bezbolestná. Pacient ihned po operaci odchází do domácího léčení.

 

PO OPERACI:

Po operaci jsou oční víčka zakryta úzkým sterilním krytím tak, aby nijak neomezovala vidění. První dva dny po operaci je vhodné oční víčka chladit studenými obklady. Za sedm dní po operaci přichází pacient na kontrolu, kde mu lékař odstraní stehy. V průběhu prvních čtrnácti dnů se může objevit drobný otok, hematom či mírná citlivost. V případě výraznějších problémů je nutné okamžitě navštívit očního lékaře.

zpět na úvodní stránku oddělení