Logo

PARTNER VAŠEHO ZDRAVÍJsme součástí skupiny AGEL, největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

Rychlý kontakt

+420 582 315 111
+420 582 359 169
+420 582 359 170

Gynekologické oddělení

Gynekologické oddělení Nemocnice Prostějov poskytuje kompletní nabídku diagnostických a léčebných operačních zákroků. Ročně se provádí 1 100 velkých operací a 400 malých výkonů. Důraz je kladen na miniinvazivitu, 93% operací je provedeno laparoskopicky, hysteroskopicky, z vaginálního přístupu nebo kombinací uvedených metod. Díky miniinvazivitě je zkrácena doba hospitalizace pacientek po operaci a celkové trvání pooperační léčby. U gynekologických malignit úzce spolupracujeme s Onkologickým centrem skupiny Agel v Novém Jičíně.

Standardní je operační léčba stressové inkontinence moči metodami TVT, TOT, provádíme i komplexní rekonstrukci pánevního dna za použití nejmodernějších implantátů.

Menší operační výkony jsou prováděny formou jednodenní péče.

Velká operativa je soustředěna do nadstandardního prostředí centrálních operačních sálů. Jde o plně klimatizované prostředí s garantovanou vysokou úrovní sterility, která zaručuje bezpečnost provedených výkonů. Vybavení je zcela nové, moderní.

Operované pacientky jsou po operaci monitorovány na jednotce intenzivní péče nebo pooperačním pokoji gynekologického oddělení. Toto oddělení tvoří 9 pokojů s vlastním sociálním zařízením. Součástí oddělení je gynekologická příjmová a pohotovostní ambulance.

zpět na úvodní stránku oddělení