Logo

PARTNER VAŠEHO ZDRAVÍJsme součástí skupiny AGEL, největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

Rychlý kontakt

+420 582 315 111
+420 582 359 169
+420 582 359 170

Pracoviště

Infuzní terapie zdraví

Ordinační hodiny, provozní doba

Termín návštěvy lze rezervovat na telefonním čísle 582 315 488 (pracovní dny 8:0015:30 hod.).

Poskytovaná péče:

Připravili jsme pro Vás 6 typů infuzních terapií obsahující vitamíny a jiné zdraví prospěšné látky. Ty se díky aplikaci infuzí dostávají do těla rychleji a ve větším množství, než by bylo možné získat pouze z jídla či z doplňků stravy.

Po terapii je možné se ihned vrátit k jakékoliv činnosti, bez omezení.

Rizikovým faktorem vzniku mnoha onemocnění je špatná výživa, oxidativní stres a chronický zánět. Při oxidativním stresu způsobují volné radikály závažné poškození tkání a přispívají ke vzniku chronických chorob, např. chronických infekcí, aterosklerózy, cukrovky, revmatoidní artritidy, alergií, onkologických onemocnění a dalších nemocí. Na odstraňování volných radikálů v těle slouží antioxidanty.

Tato terapie není hrazena zdravotní pojišťovnou. 

Jak infuzní terapie probíhá?

Po krátké vstupní konzultaci s lékařem absolvujete v naší infuzní místnosti nitrožilní podání infuze pod dohledem infuzní sestry.

Součástí vstupní konzultace je krátké zhodnocení Vašeho zdravotního stavu a doporučení vhodné infuze. Aplikace infuze trvá 60 minut. Infuze je možné opakovat 1-2 x týdně, vše závisí od stavu a od účelu terapie – lze probrat s konzultujícím lékařem.

Nabízíme více variant infuzní terapie, máme na výběr cenově zvýhodněné balíčky infuzí.

6 typů infuzí obsahují vitamíny a jiné zdraví prospěšné látky, které se díky aplikaci dostávají do těla rychleji a ve větším množství, než by bylo možné získat pouze z jídla či z doplňků stravy.

Infuzní série k regeneraci nervové tkáně

Pro ochranu nervových tkání lze aplikovat látky, které pozitivně působí na strukturu a funkci nervových buněk. Mají účinek na zlepšení paměti, myšlení, orientaci či kognitivních funkcí. Navíc působí preventivně proti rozvoji demence.

Multivitaminová infuze

V infuzní vitaminové sérii Vám podáme vitamíny několika skupin, které jsou velmi efektivní zejména kvůli protizánětlivému a detoxikačnímu efektu, který přispívá k regeneraci tkání a orgánů a pomáhá při chronické únavě.

Postcovidový syndrom:

Po prodělaném COVID-19 onemocnění se může až u 40-60 % pacientů rozvinout tzv. postcovidový syndrom. Pro tyto pacienty je vhodná infuzní terapie látkami na podporu řešení příznaků postcovidového syndromu.

Podpůrná infuze pro vegetariány a pacienty s celiakií

Výběr čistě rostlinných zdrojů potravin může způsobit deficit některých životně důležitých živin. V naší podpůrné infuzi Vám budou podány stopové prvky a další vitamíny, které často mohou chybět také lidem s celiakií.

Součástí infuzní terapie je konzultace s lékařem. Terapie není hrazena zdravotní pojišťovnou.

Ceník jednotlivých infuzí

Kontakty:

582 315 488
Blok G, vstup G1 (3. patro)

Personál:

Sestra:
Marta Osladilová