Logo

PARTNER VAŠEHO ZDRAVÍJsme součástí skupiny AGEL, největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

O nemocnici

K vyšetření pacientů s ORL obtížemi slouží v Nemocnici AGEL Prostějov nová jednotka

26.1.2022

K vyšetřování pacientů s obtížemi krku, nosu či uší slouží v Nemocnici AGEL Prostějov nová vyšetřovací jednotka za více než 800 tisíc korun. Hlavní výhodou nové komplexní jednotky Unit Modula Paris je přitom významně přesnější diagnostika široké škály obtíží u dospělých i dětských pacientů.

„Vyšetřovací jednotku využijeme u každého příchozího pacienta, a to jak v ambulancích, tak i na oddělení. Ročně ji tedy využijeme u více než 3500 pacientů, u kterých díky modernějším zobrazovacím schopnostem jednotky budeme umět stanovit diagnózu snáze i přesněji,“ vysvětluje primář ORL oddělení Nemocnice AGEL Prostějov MUDr. Pavel Navrátil.

Vyšetřovací jednotka Unit Modula Paris představuje plně vybavenou, přesto prostorově nenáročnou jednotku, která disponuje řadou pokročilých funkcí a umožňuje komfortní diagnostiku obtíží uší, nosu i krku. Součástí jednotky je přitom nejen sada základních vyšetřovacích nástrojů, ale také videoendoskop, kamera, monitor, odsávací systém i studené světlo pro optiky.

Novou vyšetřovací jednotku využijí zdravotníci v Nemocnici AGEL Prostějov jak k diagnostice obtíží při vstupních prohlídkách, tak i v rámci kontrolních vyšetření či při prováděných zákrocích.

„Díky této vyšetřovací jednotce máme my lékaři k dispozici veškeré potřebné nástroje na jednom místě, což zkvalitňuje vyšetření a také ho usnadňuje i zkracuje. Jsem upřímně rád, že máme tuto jednotku k dispozici, a věřím, že ji ocení i naši pacienti,“ uzavírá primář Navrátil.

Zpět

Tiskový mluvčí

KONTAKT PRO MÉDIA

Mgr. Adam Knesl
Email: adam.knesl@agel.cz

Kontakt neslouží k objednávání pacientů na vyšetření, očkování a výdeji výsledků vyšetření

Kontakty na veškeré společnosti skupiny AGEL najdete v sekci Společnosti skupiny AGEL

Online formuláře: