102. průzkumný prapor daroval krev

4.12.2019

Na Hematologicko-transfúzním oddělení Nemocnice Prostějov darovalo krev v pondělí 2. 12. více než třicítka vojáků ze 102. průzkumného praporu v Prostějově. Každý rok 102. průzkumný prapor generála Karla Palečka Prostějov pořádá charitativní akci praporu. Letošním rozhodnutím bylo darování krve. Na tuto myšlenku nás přivedla skutečnost, že jsme již v minulém období krev darovali pro syna jednoho našeho kolegy. Jak zní slogan Nemocnice Prostějov "Krve není nikdy dost", a proto pomáháme,“ prozradil velitel praporu podplukovník Pavel Hriník, který zrovna přišel z odběrové místnosti. Vojáci ovšem mysleli i na nemocné děti Dětského oddělení, kterým předali Mikulášské balíčky. Velmi s vážíme, že si vojáci vybrali právě naší nemocnici a budeme se těšit na další společnou akci.