Logo

PARTNER VAŠEHO ZDRAVÍJsme součástí skupiny AGEL, největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

O nemocnici

Prostějované mohou konzultovat své gastroenterologické obtíže na Dni otevřených dveří

26.4.2018

Časté nevolnosti, bolesti břicha, problémy s trávením, dlouhotrvající pálení žáhy i další gastroenterologické obtíže budou moci ve středu 2. května konzultovat všichni zájemci z Prostějova a okolí zdarma. Nemocnice Prostějov, člen skupiny AGEL, zve širokou veřejnost na již tradiční Den otevřených dveří gastroenterologického oddělení, který zahrne možnost konzultace obtíží trávicího ústrojí, prohlídky ambulancí i prezentaci produktů zdravé výživy.

Trávicí obtíže trápí více než tři čtvrtiny Čechů, málokdo ale konzultuje své obtíže s lékařem. Ve většině případů lze přitom problémy velmi snadno a efektivně řešit. „Škála obtíží spojených se zažívacím traktem je opravdu široká, od bolestí břicha, přes nadýmání, pálení žáhy, nevolnost či změny při vyprazdňování, až po krvácení. Pacienti přitom příznaky těchto trávicích obtíží často dlouho přecházejí a nevyhledávají odbornou pomoc, což jim nejen dále přitěžuje, ale také to často komplikuje a prodlužuje léčbu,“ vysvětluje MUDr. Mgr. Jaroslav Maceček, Ph.D., primář gastroenterologického oddělení Nemocnice Prostějov, s tím, že každý, kdo trpí uvedenými obtížemi, by měl absolvovat konzultaci u odborníka.

Bezplatně a bez žádanky mohou zájemci přicházet ke konzultaci na Den otevřených dveří gastroenterologického oddělení Nemocnice Prostějov, který zahrne také prohlídku oddělení. „Všichni příchozí budou moci probrat své obtíže s lékaři i sestrami gastroenterologického oddělení a budou si moci prohlédnout ambulance i přístroje na vyšetřování trávicího traktu. Součástí akce přitom bude i prezentace produktů z oblasti zdravé výživy a možnost vyzkoušení produktů z Lékárny AGEL zdarma,“ doplňuje vrchní sestra gastroenterologického oddělení Nemocnice Prostějov Hana Majerová.

Třetí ročník Dne otevřených dveří gastroenterologického oddělení v Nemocnici Prostějov proběhne ve středu 2. května, a to od 9.00 do 15.30 hodin přímo na gastroenterologickém oddělení. Zájemci mohou přicházet kdykoliv v průběhu akce.

 

 

Zpět

Kontakt pro média

e-mail: press@agel.cz

Kontakt neslouží k objednávání pacientů na vyšetření, očkování a výdeji výsledků vyšetření

Kontakty na veškeré společnosti skupiny AGEL najdete v sekci Společnosti skupiny AGEL

Online formuláře: