Nemocnice Prostějov se opět prezentovala na Burze práce

22.9.2017

Prostějov – Nemocnice Prostějov, která je členem skupiny AGEL, se již podruhé zúčastnila Burzy práce a vzdělávání v prostějovském kulturním domě. Akce pro žáky 9. tříd, studenty a zájemce o zaměstnání přilákala stovky návštěvníků, z nichž většina zavítala také k prezentačnímu stánku prostějovské nemocnice.

„Zájemci se u nás především mohli informovat o možnostech spolupráce již při studiu, o nabídce práce v našich zdravotnických zařízeních, ale také si vyzkoušet první pomoc, nechat si změřit krevní tlak či ochutnat speciální energeticky bohatou výživu pro pacienty. O všechny tyto aktivity se postaraly zdravotní sestry z Nemocnice Prostějov,“ uvedla Mgr. Soňa Chlumová, manažerka vzdělávání ze společnosti AGEL, která účast na akci zaštiťovala, a dodala, že největší zájem byl tradičně o zkoušku správné hygieny rukou pod UV lampou.
Dopoledního programu se účastnili žáci devátých ročníků základních škol i studenti středních škol a odborných učilišť. V odpoledních hodinách přicházeli návštěvníci z řad dospělých zájemců o zaměstnání. Kompletní nabídku benefitů pro zaměstnance pak představila Ing. Veronika Jeřábková při společné prezentaci na pódiu. Pro všechny zdravotnické obory nabízí společnost AGEL možnosti profesního uplatnění v rámci celého holdingu.
„Studentům středních a vysokých škol zdravotnických oborů nabízíme zajímavé stipendijní programy. Pro zájemce z nezdravotnických oborů pak nabízíme třeba vstup do Sanitářského kurzu, který bude nemocnice Prostějov organizovat již na jaře,“ uzavřela Mgr. Soňa Chlumová z personálního odboru společnosti AGEL.