PARTNER VAŠEHO ZDRAVÍJsme součástí skupiny AGEL, největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

Děti se učily o diabetu

29.6.2017

Jak a proč vzniká diabetes, co je potřeba dodržovat a jak této nemoci předcházet se dozvěděly děti ze základní školy v Olšanech u Prostějova. Interaktivní edukační program si pro ně přichystala diabetická sestra z Nemocnice Prostějov Lenka Prokopová.

Vzdělávací akce proběhla na popud maminky jednoho ze školáků, kterému před nedávnem lékaři diagnostikovali diabetes prvního typu. Díky vzdělávacímu programu se děti dozvěděly vše potřebné o této nemoci a také se přesvědčily, že i s cukrovkou se dá plnohodnotně žít.

KONTAKT PRO MÉDIA

Mgr. Adam Knesl
Email: adam.knesl@agel.cz

Kontakt neslouží k objednávání pacientů na vyšetření, očkování a výdeji výsledků vyšetření