Porodnici Nemocnice Prostějov navštívil rekordní počet maminek

28.4.2017

Více než stovka maminek zavítala ve čtvrtek odpoledne na gynekologicko-porodnického oddělení Nemocnice Prostějov, kde probíhal Den otevřených dveří. Všichni návštěvníci měli možnost prohlédnout si oddělení i porodní boxy, poradit se s porodními asistentkami či vyzkoušet si některý z přípravků pro maminky i děti od firem Hipp, Weleda a Medela.

"Během celé akce prošlo porodnicí sto dvacet návštěvníků nejen z řad nastávajících maminek, ale také tatínků, babiček či mladých žen, které teprve rodinu plánují," uvedla vrchní sestra gynekologicko porodnického oddělení Nemocnice Prostějov Bc. Věra Tisoňová s tím, že Den otevřených dveří určitě nebyl poslední.

"Vzhledem k velkému úspěchu této akce ji budeme chtít zopakovat v druhé polovině září."