Den prevence glaukomu a den otevřených dveří očního oddělení navštívila více než stovka lidí

4.4.2017

Měření nitroočního tlaku, kontrola zrakového nervu, či prohlídka oddělení a odborné konzultace. To vše bylo připraveno pro návštěvníky Nemocnice Prostějov, kteří přišli v pátek, 31. 3. 2017, na Den otevřených dveří a Den glaukomu na očním oddělení.

"Této preventivní akce se zůčastnilo celkem 134 lidí, z toho 9 jsme pozvali k dalšímu vyšetření. Mimojiné za námi zavítali také studenti třetího a čtvrtého ročníku zdravotnické školy, kteří si v rámci exkurze po našem oddělení připomněli maturitní otázky," uvedla vrchní sestra očního oddělení Nemocnice Prostějov Martina Pevná.