PARTNER VAŠEHO ZDRAVÍJsme součástí skupiny AGEL, největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

Tři králové přišli do Nemocnice Prostějov darovat krev

11.1.2017

Zástupci prostějovské charity přišli už jako tradičně do Nemocnice Prostějov v rámci Tříkrálové sbírky udělat hned dvojí dobrý skutek. Kromě zapojení se do charitativní sbírky také darovali krev na transfúzním oddělení.

"Když odečtu družinu Tří králů, tak přišlo darovat krev dalších šestadvacet dárců a z toho dva prvodárci. Všem dárcům Tři králové zpříjemnili čekání tradiční koledou a kdo chtěl, mohl přispět do kasičky," uvedla vrchní sestra transfúzního oddělení Nemocnice Prostějov Monika Říhová.

KONTAKT PRO MÉDIA

Mgr. Adam Knesl
Email: adam.knesl@agel.cz

Kontakt neslouží k objednávání pacientů na vyšetření, očkování a výdeji výsledků vyšetření