Vy a Vaše zdravíJsme součástí skupiny AGEL, největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

Pacienti na dětském oddělení dostali nové hračky

21.12.2016

Malí pacienti na dětském oddělení Nemocnice Prostějov dostali ve středu odpoledne první vánoční nadílku v podobě nových hraček. Na hračky se hromadně složili členové facebookové skupiny, která sdružuje obyvatele Prostějova. Děti tak dostaly moderní společenské hry, pohádkové knížky, ale třeba i stavebnice či autíčka. "Čas od času se rozhodneme uspořádat sraz členů naší facebookové skupiny. Na posledním takovém setkání jsme se rozhodli, že bychom mohli podpořit děti na dětském oddělení Nemocnice Prostějov. Něco nám zbylo ve společném fondu a pak každý kdo mohl a chtěl, tak přispěl nějakou finanční částkou, za kterou jsme udělali dětem předčasného Ježíška," vysvětlil jeden z členů prostějovské skupiny Jonáš Proser. Se všemi si vlídně pohovořil a následně i poděkoval také primář dětského oddělení MUDr. Josef Tenora.