Dětské i novorozenecké oddělení navštívil Sv. Mikuláš se svou družinou

8.12.2016

Bohatou nadílku dostaly na sv. Mikuláše děti z Dětského oddělení Nemocnice Prostějov. Za hezkou básničku nebo písničku dostaly děti nejen balíček od čerta nebo anděla, ale podarovala je také společnost MUBEA, jejíž zaměstnanci věnovali dětem desítky hraček.

"Na věnování hraček dětem z dětského oddělení se podíleli téměř všichni naši zaměstnanci. Podařilo se nám nasbírat spoustu plyšáků, ale například i stavebnic," uveda Bc. Michaela Zahnášová z prostějovské společnosti MUBEA.

Aby o mikulášskou nadílku nepřišly také čerstvé maminky, zavítal Mikuláš se svou družinou také do porodnice, kde maminky podaroval o drobné dárečky.