Logo

PARTNER VAŠEHO ZDRAVÍJsme součástí skupiny AGEL, největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

O nemocnici

Miss Jana Doleželová radila ohledně pleti v prostějovské Lékárně AGEL

28.11.2016

Typ pleti, stupeň hydratace pokožky, pigmentové či červené skvrnky, akné. To je jen zlomek dermatologických témat, která mohli tento týden v Lékárně AGEL Prostějov bezplatně řešit všichni zájemci z Prostějova a okolí. Konzultace a vyšetření všem příchozím nabízela PharmDr. Jana Doleželová, která ví o krásné pleti své. Je totiž nejen lékárnicí, ale i Miss České republiky z roku 2004.

„Cílem této akce bylo nabídnout poradenství ohledně pleti skutečně všem zájemcům, bez ohledu na jejich finanční možnosti. Veškerá prováděná vyšetření i konzultace jsme proto nabízeli bezplatně. Ke zlepšení pleti mnohdy stačí jen několik málo kroků, a je velká škoda je nepodniknout,“ shrnula PharmDr. Jana Doleželová, která v lékárně prováděla vyšetření pleti speciálním přístrojem, individuálně radila každému zájemci a také nabízela kosmetické produkty s výhodnými slevami.

Akce se zúčastnily desítky zájemkyň různého věku, od teenagerů až po seniorky. „Problematická pleť se týká lidí veškerého věku, a téměř vždy se dá najít nějaké řešení. Je ale potřeba se nesmiřovat s obtížemi ani nedoufat v zázraky bez vlastního přičinění. Kožní problémy je vždy nutné svěřit do rukou specialistů,“ vyzývá PharmDr. Jana Doleželová.

 

 

 

 

Zpět

Tiskový mluvčí

KONTAKT PRO MÉDIA

Mgr. Adam Knesl
Email: adam.knesl@agel.cz

Kontakt neslouží k objednávání pacientů na vyšetření, očkování a výdeji výsledků vyšetření

Kontakty na veškeré společnosti skupiny AGEL najdete v sekci Společnosti skupiny AGEL

Online formuláře: