Podzim na dětském oddělení

4.11.2016

O podzimní výzdobu dětského oddělení Nemocnice Prostějov se i letos postarali dětští pacienti, kterým to dovolil zdravotní stav, spolu se studentkami Střední zdravotnické školy Prostějov. Společně tak vyrobili pestrobarevné draky a veselé housenky z podzimního listí.

„Naši studenti navštěvují dětské oddělení prostějovské nemocnice v rámci odborné praxe. Několikrát za rok takto připraví zábavný program pro malé pacienty i jejich rodiče a vyzdobí celé oddělení,“ usmála se učitelka ze Střední zdravotnické školy v Prostějově Mgr. Anežka Vítová a dodala, že na oddělení zavítají zase na Mikuláše.