PARTNER VAŠEHO ZDRAVÍJsme součástí skupiny AGEL, největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

Dárci krve byli oceněni zlatými a stříbrnými plaketami MUDr. Jana Janského

21.10.2016

Šest desítek pravidelných dárců krve si ve čtvrtek 20. října přišlo vyzvednout nejvýznamnější ocenění pro dárce krve - Janského plakety. V obřadní síni radnice města Přerova jim osobně poděkovala také předsedkyně představenstva Středomoravské nemocniční a.s. MUDr. Marie Marsová, MBA a primář transfúzního oddělení Nemocnice Prostějov MUDr. Jiří Šlézar.

Stříbrnou plaketu dárci krve získali za 20 odběrů, za 40 odběrů je pak čekala plaketa zlatá. Slavnostní předávání, které každý rok organizuje Český červený kříž společně s Nemocnicí Prostějov, bylo zakončeno komentovanou prohlídkou radnice.
Velké poděkování patří mimo jiné také partnerům akce, společnostem Bikos CZ s.r.o. a Penam a.s.

KONTAKT PRO MÉDIA

Mgr. Adam Knesl
Email: adam.knesl@agel.cz

Kontakt neslouží k objednávání pacientů na vyšetření, očkování a výdeji výsledků vyšetření