Vy a Vaše zdravíJsme součástí skupiny AGEL, největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

Žlutý den v Nemocnici Prostějov

29.7.2016

Více než stovku návštěvníků přilákal čtvrteční Žlutý den, akce zaměřená na prevenci hepatitidy, kterou pořádalo infekční oddělení Nemocnice Prostějov.

„Zájemci se během akce mohli nechat bezplatně otestovat na onemocnění žloutenky typu C, poradit se s lékařem o vhodné prevenci i léčbě, nebo se seznámit s produkty Lékárny AGEL a společnosti APOTEX,“ uvedla vrchní sestra infekčního oddělení Nemocnice Prostějov Marie Plisková a dodala, že zájemců bylo sto třicet. „Preventivní akce se zúčastnili jak návštěvníci nemocnice, tak i zdravotničtí pracovníci z různých oddělení,“ doplnila vrchní sestra Marie Plisková.