Vy a Vaše zdravíJsme součástí skupiny AGEL, největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

V čekárně transfúzního oddělení probíhala akce Daruj krev s MaryKay

10.5.2016

Na dárce, kteří přišli na transfúzní oddělení Nemocnice Prostějov darovat krev, čekalo v pondělí dopoledne příjemné překvapení. V čekárně transfúzního oddělení probíhala akce Daruj krev s MaryKay, kde profesionální kosmetičky nabízely bezplatné ošetření pleti. Zájemkyně se navíc mohly nechat nalíčit, nebo využít odborného kosmetického poradenství.

„Při pondělním odběru s příjemným zpestřením kosmetiček z MaryKay k nám zavítalo celkem třicet dárců, z toho dva lidé přišli darovat krev vůbec poprvé,“ uvedla vrchní sestra transfúzního oddělení Nemocnice Prostějov Monika Říhová.

Odbornice na krásu z MaryKay znovu zavítají na transfúzní oddělení hned po prázdninách, tedy 5. září.