Vy a Vaše zdravíJsme součástí skupiny AGEL, největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

V Nemocnici Prostějov proběhla preventivní akce "achraňte životy, mějte čisté ruce"

6.5.2016

Jak si správně umývat ruce, či jaké jsou nejnovější trendy v přípravcích na péči o pokožku rukou, to se mohli ve čtvrtek dopoledne dozvědět návštěvníci vstupní haly Nemocnice Prostějov. Už devátým rokem zde probíhala preventivní akce s názvem Zachraňte životy, mějte čisté ruce, která si klade za cíl upozornit veřejnost na důležitost správného mytí rukou. Lidé si tak mohli ověřit jejich čistotu pod UV lampou, nebo se pobavit s odborníky o prevenci nakažlivých nemocí formou dostatečné hygieny.

„V letošním roce za námi přišlo celkem čtyři sta šedesát dva návštěvníků, z toho téměř čtyři stovky byli zdravotníci,“ vyčíslil primář oddělení Centrálních operačních sálů Nemocnice Prostějov MUDr. Jiří Šťastný.