Rekonstrukce Centra léčebné rehabilitace

16.2.2016

V době od března do června 2016 včetně bude probíhat komplexní rekonstrukce ambulantní části Centra léčebné rehabilitace

Z důvodu stěhování Centra léčebné rehabilitace bude ambulantní část kompletně uzavřena v době od 29. 2. 2016 do 4. 3. 2016 včetně. Otevřena  bude v náhradních prostorách opět od 7. 3. 2016 v prvním patře stejné budovy (v části prostor lůžkové léčebné rehabilitace). Dětská rehabilitace bude od 7. 3. přemístěna do 3. patra polikliniky vlevo vedle Bariatrické poradny ( bývalá vyšetřovna MUDr. Bartouškové).

Přednost při ošetření budou mít akutní poúrazové stavy a akutní neurologické onemocnění.

V době přestavby bude spojovací koridor v 1.patře mezi poliklinikou a CLR otevřen.

Předpokládané znovuotevření zrekonstruované ambulantní části CLR je červen 2016.

Telefonní kontakty na jednotlivá pracoviště zůstávají stejné.

Případné aktuální změny budou  průběžně vyvěšeny na webových stránkách našeho oddělení.

Děkujeme za pochopení případných komplikací a  těšíme se na další spolupráci v nových prostorách.