Hračky a interaktivní tabuli mají nyní k dispozici malí pacienti Nemocnice Prostějov

12.11.2015

Dětské oddělení Nemocnice Prostějov získalo od společnosti Mubea čtyři krabice plné hraček a interaktivní tabuli.

Zástupkyně společnosti Mubea Michaela Zahnášová předala primáři dětského oddělení Nemocnice Prostějov MUDr. Josefu Tenorovi dárkový šek na bohatou sbírku hraček a interaktivní tabuli. Interaktivní tabule je naistalována v dětské herně a je již plně k dispozici malým pacientům. Ovládá se dotykem a jsou v ní programy na malování, ale také vzdělávací programy pro děti.

Sbírka se shromažďovala zhruba dva měsíce a účastnili se jí téměř všichni zaměstnanci společnosti s cílem pomoci a udělat radost dětem, kteří jsou hospitalizované.  "Naši malí pacienti jsou za dárky velmi vděční a mají z nich radost. Hračky budou sloužit nejen v herně ale také jako dárky pro děti v případě narozenin, svátků a vánoc, aby si děti mohli odnést z nemocnice domů něco hezkého," uvedla vrchní sestra Jitka Voříšková.