Odbornice z MaryKay nalíčily dárkyně krve

7.3.2017

Blížící se Mezinárodní den žen si připomněli také na Transfúzním oddělení Nemocnice Prostějov, kde mohli v úterý, 7. března, dárci krve a krevní plazmy využít kosmetického poradenství, nebo se přímo na místě nechat nalíčit od odbornic ze společnosti Mary Kay.

"Během úterního dopoledne přišlo darovat celkem šestadvacet dárců, z toho osm dárců na odběr plazmy. Dámy se mohly v rámci akce "Daruj krev s Mary Kay" svěřit do péče odbornic na krásu a zpříjemnit si tak odběrový den," uvedla vrchní sestra hematologicko-transfúzního oddělení Monika Říhová a dodala, že pokračování akce "Daruj krev s MaryKay" proběhne už 11. května.