Vy a Vaše zdravíJsme součástí skupiny AGEL, největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

Valentýnská soutěž na transfúzním oddělení má svého výherce

16.2.2017

Transfúzní oddělení Nemocnice Prostějov ve spolupráci s hlavním partnerem akce - Lázněmi Slatinice obdarovalo vylosovaného výherce valentýnské soutěže pro dárce krve a krevní plazmy.

"V rámci Valentýnského odběru přišlo darovat celkem 32 dárců plné krve, z toho dvě prvodárkyně a 9 dárců krevní plazmy.

Každý dárce obdržel malou pozornost od Nemocnice Prostějov a jeden vylosovaný dárce získal poukaz na wellness pobyt pro dvě osoby v Lázních Slatinice," uvedla vrchní sestra hematologicko-transfúzního oddělení Nemocnice Prostějov Monika Říhová.

Dárkový poukaz předal vylosovanému výherci primář hematologicko-transfúzního oddělení MUDr. Jiří Šlézar.