Daruj krev s Českým rozhlasem

30.5.2016

Od 1.6. 2016 se rozbíhá další ročník projektu „Daruj krev s Českým rozhlasem“. Transfúzní oddělení Nemocnice Prostějov se aktivně zapojí do spolupráce už podruhé a rádi by touto cestou informovali dárce o možnosti se projektu zúčastnit také.

Zájemci – dárci se mohou registrovat na webových stránkách www.darujkrev.rozhlas.cz, kde vyplní registrační formulář, a  telefonicky 582 315 210 nebo e mailem  transfuzka@npv.agel.cz, se objednají k odběru na transfúzním oddělení. Dárci navíc obdrží malou pozornost .

V neděli 19.6. 2016 se v Praze na Staroměstském náměstí v Praze uskuteční „Koncert pro dárce“, který Český rozhlas pořádá ve spolupráci s partnerem projektu - společností Mattoni.

Veškeré další informace se dozvíte na webových stránkách www.darujkrev.rozhlas.cz.

Kontakty projektu:

Příloha: