Logo

Vy a Vaše zdraví Jsme součástí skupiny AGEL, největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

O nemocnici

Napsali jste nám


Poděkování Gynekologicko - porodnickému oddělení

1.4.2019

Poděkování za péči - gynekologicko porodnické oddělení
Dobrý den, ve dnech 26. - 30. 3. 2019 jsem byla hospitalizována s akutními gynekologickými problémy na gynekologicko porodnickém oddělení nemocnice v Prostějově. Chtěla bych touto cestou moc a moc poděkovat celému oddělení pod vedením pana primáře Mudr. Martina Baláka za skvělou péči. Děkuji moc také Mudr. Jiřímu Prachařovi (který mě přijímal a propouštěl) a Mudr. A. Frgálové (která mě operovala) za jejich lidský a profesionální přístup a v neposlední řadě kolektivu sestřiček za jejich lidskost, vlídnost a ochotu.
Přeji všem hodně úspěchů v jejich další práci. Jste skvělý tým.
Děkuji
HJ


Poděkování Gynekologicko - porodnickému oddělení

6.12.2018

Vážení, 13.11.2018 jsem na Vašem oddělení gynekologicko-porodnickém podstoupila operační korekci stresové inkontinence.Jistě každý kdo jde do nemocnice na jakýkoliv zákrok tak má obavu i svým způsobem strach.
Po propuštění z nemocnice mohu jen a jen všem lékařům a sestřičkám moc a moc poděkovat za péči,starostlivost
a vlastní zákrok.Byla jsem maximálně spokojena.Tuto tak pro nás důležitou práci děláte výborně ,
Vše nejlepší v Novém roce 2019
s pozdravem pacientka Jitka D.


Poděkování Gynekologicko - porodnickému oddělení

25.9.2018

Dobrý den,
moc děkuji celému týmu za péči, která nám byla poskytnuta. Vše začalo již na porodnim sále, velmi mila a profesionální pece PA, moc děkuji lékařům a panu primari, jejich úsměvy a opravdu krásný přístup, když je člověk v bolestech. Dále pak děkuji všem sestrickam. Díky nim byl pobyt v nemocnici moc příjemný! :)

R. C.


Poděkování Dětskému oddělení a JIP

15.8.2018

V červenci byl hospitalizovaný na dětské JIP syn Tomáš ve vážném stavu s akutním zánětem slepého střeva a pobřišnice. Chtěla bych touto cestou poděkovat primáři MUDr. Josefu Tenorovi a primáři MUDr. Jiřímu Šťastnému z chirurgického oddělení za záchranu jeho života. Díky jejich zkušenostem, profesionalitě a péči jsme o něho nepřišli.

Zároveň chci poděkovat všem sestřičkám z JIP za jejich trpělivost, svědomitost a starostlivost
při péči o Toma.

JIP je hezká, čistá, sestřičky jsou stále s úsměvem na tváři, vstřícne a empatické k dětem i návštěvě, která může přijít kdykoliv a může být u lůžka přítomná tak dlouho, jak to dětský pacient potřebuje.

Eva H.


Poděkování Gynekologicko - porodnickému oddělení

10.8.2018

Dobrý den,

ráda bych touto cestou vyjádřila spokojenost a ocenila práci a profesionalitu, se kterou jsem se setkala na oddělení porodnice, porodního sálu a novorozeneckého oddělení.

V prostějovské nemocnici jsem přivedla na svět s odstupem 2,5 let dvě děti s pomocí velice profesionálních a přesto milých zdravotníků s lidským přístupem. Pobyt na oddělení porodnice byl tak příjemný. Musím říci, že jsem opravdu byla spokojena s prací a přístupem sester na všech zmiňovaných odděleních, nicméně zmínit musím oddělení novorozenecké. Ano, všichni se snaží dělat svoji práci pečlivě, svědomitě a s empatií, ovšem ne všude je to takovou samozřejmostí jako právě tady. Nejčastěji jsem se při svém pobytu setkala se zaměstnanci, jejichž jména bych ráda zmínila. Byla to MUDr. Tereza Musilová, jejíž podávání informací bylo naprosto skvělé a srozumitelné, a dále sestry Alena Pišťková (snad jsem napsala jméno správně, v seznamu zaměstnanců jsem jej nenašla) a Jarmila Večerková. Na služby těchto sester jsem se vždy moc těšila, nejen proto, že i přes množství práce kolem sebe dokázaly šířit pohodu a úsměv.

Ještě jednou mnohokrát všem  děkuji za to, jak skvěle odvádí svoji práci.

S pozdravem

Bc. P. V.


Poděkování Gynekologicko - porodnickému oddělení

28.7.2018

Poděkování za veškerou odbornou i lidskou péči primáři MUDr. M. Balákovi a kolektivu jeho lékařů, kteří o mně pečovali a všem ostatním lékařům, kteří měli službu na oddělení i na operačních sálech. Zvláštní dík patří sestřičkám a sanitářům. Sestřičky nikdy neodmítly radu ani pomoc, jsem moc ráda, že jsem Vás poznala…díky.


Poděkování gynekologicko - porodnickému oddělení

12.6.2018

Dobrý den,
chtěla bych touto cestou z celého srdce poděkovat gynekologicko - porodnickému oddělení, především panu primáři MUDr. Martinu Balákovi, za přivedení mé dcery na svět, dále panu doktorovi MUDr. Petrovi Feitovi, za pooperační péči na porodnickém oddělení. Mé poděkování samozřejmě patří i všem porodním asistentkám, byli jste úžasné, za vše mockrát děkuji.
S pozdravem Andrea Š.


Poděkování Gynekologicko - porodnickému oddělení

13.4.2018

Poděkování vrchní sestře paní Věře Tisoňové, za velice příjemě strávené odpoledne v rámci předporodního kurzu 4/2018. Velmi podrobný výklad, který zasáhl do všech oblastí týkajících se samotného průběhu porodu i přístupu a možnostem, které nabízí právě prostějovská porodnice. Přednáška pro nás byla velkým přínosem. Doveděli jsme se i spoustu odpovědí na otázky, na které by nás ani nenapadlo se zeptat. Empatický postoj i projev p. Tisoňové působil uklidňujícím a pocit jistoty a vědomosti dodávajícím dojmem. Ještě jednou děkujeme T+K.


Gynekologicko-porodnické oddělení

12.4.2018

Vážená paní Tisoňová,

před 14 dny jsem u Vás rodila svého prvního syna a chtěla bych Vaším prostřednictvím poděkovat celému týmu porodnice za perfektní přístup.

Jmenovitě mi velmi pomohla paní doktorka Sosýnová (byla jsem u ní v poslední poradně, u porodu mě zašívala a poté se o mě starala tři dny na oddělení šestinedělí včetně propouštění) - u všech těchto setkání byla velmi milá, empatická, profesionální, usměvavá a prokazovala zájem o pacienta.

Ze sester a porodních asistentek bych chtěla pochválit paní Svobodovou (starala se o mě celý čas porodu), p. Mikolášovou, p. Navrátilovou a p. Odložilíkovou. Naštěstí se můj stav po porodu velmi zlepšoval a nebylo tedy třeba příliš personál kontaktovat, ale vím, že kdyby to bylo třeba, rozhodně bych se nebála uvedené dámy s důvěrou oslovit. Zvláště p. Navrátilová a p. Odložilíková svými milými slovy či rozhovorem určitě přispěly k mé psychické pohodě a klidu.

Přímo s Vámi jsem ještě před porodem absolvovala kurz přípravy na porod a děkuji i Vám za přínosné informace a prohlídku sálů, protože jsem díky přednášce šla k porodu v klidu a s důvěrou.

Děkuji tedy mnohokrát celému Vašemu týmu za pomoc a asistenci, díky Vám se radujeme ze zdravého syna.

Ať se Vám daří a přeji Vám spoustu spokojených a zdravých rodiček i miminek.

S pozdravem a díky

B. Z.


Poděkování Gynekologicko - porodnickému oddělení

15.3.2018

Dobrý den, chtěla bych velmi poděkovat celému gynekologicko-porodnickemu oddělení za profesionální i lidský přístup. Rodila jsem zde dvakrát a nemůžu si ztěžovat. Porody byly bez stresů a komplikací. Srdečně děkuji i celému norozeneckému oddělení, kdy sestřičky vždy krásně a hlavně s klidem vysvětlí maminkám,jak správně se starat o miminko. Když nastane problém a maminka si neví rady vždy ochotně přiběhnou a problém vyřeší. A velké díky patří i skvělé vrchní sestře Věře Tisoňové, která má srdce na pravém místě a sestřičce Aničce Konečné,která kupodivu byla u obou mých porodů. Srdecně Děkuji D. Tereza


Poděkování Gynekologicko - porodnickému oddělení

12.12.2017

Dobrý den,

chtěla bych touto cestou poděkovat gynekologickému oddělení. Cca před 14 dny jsem na gynekologii podstoupila operaci a strávila na tomto oddělení celý týden. Úkony, které jsem musela podstoupit, nebyly zrovna příjemné, ale s lidským přístupem všech doktorů a sestřiček se mi zvládaly daleko lépe.
Moc děkuji všem zaměstnancům gynekologického oddělení za jejich skvělou péči, lidský přístup a úsměv ve tváři.
Jmenovitě bych ráda vypíchla ty, kteří se mnou byli po dobu mé hospitalizace nejvíce.
Mudr. Martin Balák
Martina Huňková
Bc. Luďka Smilková
Veronika Zapletalová
Kateřina Spisarová
Marie krásenská
Jitka greplová
Snad jsem na nikoho nezapomněla, pokud ano, tak se moc omlouvám, všichni jste byli skvělí.
Přeji Vám krásné vánoční svátky (pokud možno v rodinném kruhu:-)) a pohodový celý příští rok.

Denisa K.


Poděkování Gynekologicko - porodnickému oddělení

28.10.2017

Chtěla bych touto cestou z celého srdce poděkovat gynekologickému oddělení. Primáři MUDr. Polákovi, operatérům MUDr. Konečnému a MUDr. Frgálové, všem sestřičkám, personálu a také skvělému operačnímu týmu. MOC VÁM VŠEM DĚKUJI
Lenka K.


Poděkování Gynekologicko - porodnickému oddělení

18.10.2017

Dobrý den

Chci tímto způsobem poděkovat kolektivu sester na gynekologii, kde jsem dnes postoupila zákrok. Jsem nevidomá a přišla jsem s manželem. Na náš dotaz, jestli manžel může se mnou zůstat nebo musí odjet a přijet pro mě nám bylo sděleno, že nám poskytnou samostatný pokoj, kde můžeme být sami. Byla jsem potěšena takovým jednáním personálu a moc mi to pomohlo při mé vadě. Nechci se vymlouvat na mé postižení, ale když nevidím, tak jsem byla ráda za takové jednání, zvlášť, když člověk nevidí a neví, co se bude dít. Prosím, předejte moje poděkování celému personálu tohoto oddělení a také mladé žákyňce, která studuje na porodní asistenku, která se o mě celý den vzorně starala.

Děkuji a jsem s pozdravem Květoslava T.


Poděkování Gynekologicko - porodnickému oddělení

18.10.2017

Chtěla bych touto cestou moc poděkovat celému týmu Gynekologicko porodnického oddělení, pod vedením primáře MUDr. Martina Baláka, za skvělou péči.

MUDr. Eva K.


Poděkování Gynekologicko - porodnickému oddělení

10.10.2017

Dobrý den,
dne 12.9.2017 jsem byla operována na Gynekologicko - porodnickém oddělení prostějovské nemocnice. Ráda bych touto cestou poděkovala všem pracovníkům tohoto oddělění ( p.primáři, lékařům, sestrám, i pomocnému personálu) za vynikající péči, ochotu, trpělivost a vstřícné jednání.
S pozdravem a přáním hezkého dne
A.S.


Poděkování pro Novorozenecké oddělení a Šestinedělí

31.7.2017

Vážená paní Jouklová,

touto cestou bych chtěla moc poděkovat všem sestrám na novorozeneckém oddělení a oddělení šestinedělí za jejich skvělý přístup. Strávila jsem u Vás 4 dny, 28.6.-1.7.2017 a všechny sestry o nás celou dobu úžasně pečovaly, byly maximálně ochotné a milé. Neustále se usmívaly, ptaly se, zda něco nepotřebuji a vždy ochotně poradily. Kéž by takových sestřiček a takto fungujících oddělení bylo víc. Všem Vám ještě jednou moc děkuji za zpříjemnění prvních společných dnů s miminkem :-)

Taťána a Melichar


Poděkování Novorozeneckému oddělení a oddělení šestinedlí

17.7.2017

Vážená paní Jouklová,

touto cestou bych chtěla moc poděkovat všem sestrám na novorozeneckém oddělení a oddělení šestinedělí za jejich skvělý přístup. Strávila jsem u Vás 4 dny, 28.6.-1.7.2017 a všechny sestry o nás celou dobu úžasně pečovaly, byly maximálně ochotné a milé. Neustále se usmívaly, ptaly se, zda něco nepotřebuji a vždy ochotně poradily. Kéž by takových sestřiček a takto fungujících oddělení bylo víc. Všem Vám ještě jednou moc děkuji za zpříjemnění prvních společných dnů s miminkem :-)

Taťána K. a Melichar


Poděkování pracovníkům porodnice

12.6.2017

Dobrý den,

chtěla bych touto cestou poděkovat porodním asistentkám p. Monice Malínkové a Anně Konečné. Jejich profesionální a příjemné chování mi při porodu velmi pomohlo. Ještě jednou díky.


Poděkování porodnici, novorozeneckému oddělení a šestinedělí

18.5.2017

Velmi ráda bych poděkovala za prvotřídní péči během svého těhotenství až do samotného porodu a následného pobytu na oddělení šestinedělí. Musím vyzdvihnout velkou profesionalitu a empatii nejen lékařů, ale i PA a v neposlední řadě všech sestřiček. Byl to můj druhý porod, přičemž první jsem absolvovala před 3 lety v Praze, ve FN Motol s velkými poporodními komplikacemi. Prostějovská porodnice naprosto ve všem překonala Motolskou porodnici. Musím proto poděkovat všem za prvotřídní práci a péči veškerého personálu při mém, tentokrát nekomplikovaném a velmi rychlém porodu. Ráda bych jmenovitě poděkovala lékařům MUDr. Feitovi, paní lékařce MUDr. Blahové, dále PA Janě Halouzkové a Staniční sestřičce Mikolášové. Z oddělení šestinedělí a novorozenců děkuji veškerému personálu. Všechny jste byly velice milé a ochotné.

Přeji vám do budoucna jen to nejlepší, samé spokojené maminky a co nejvíce bezproblémových a nekomplikovaných porodů. 


Poděkování Gynekologicko - porodnickému oddělení

12.5.2017

Vážená paní vrchní Tisoňová,

chtěla bych touto cestou poděkovat za profesionální přístup a péči, která mi byla poskytnuta v době mé hospitalizace na Gynekologicko- porodnickém oddělení.

Velké poděkování patří celému týmu gynekologicko - porodnického oddělení. Velmi si vážím jejich lidského přístupu a profesionality, tento tým byl schopen, vždy s úsměvem mi kdykoli pomoci.

Velké poděkování patří především por. asis. Jitce Grulichové za profesionální a lidské vedení mého porodu, díky ní, mé zážitky na porod jsou zcela pozitivní :-), dále za asistenci v konečné fázi porodu por.as .Monice Malíkové a také MUDr.Jiřímu Kinclovi.

Jsem ráda, že jsem si právě k porodu svého dítěte vybrala Vaše oddělení, díky kterému se mi naplnily mé pozitivní představy o porodu a následné péči.

S pozdravem a přáním pěkného dne

Mgr. Lenka V.


Poděkování Porodnici a Šestinedělí

10.4.2017

Dobrý den,

ráda bych Vám touto cestou ještě jednou moc poděkovala, hlavně PA Zuzaně Špačkové, Martě Špačkové, Mudr. Kinclovi, Mudr. Vystavělovi a všem sestřičkám na oddělení šestineděli. Rodila jsem ve Vaši porodnici před týdnem své první dítě. Ráno jsem šla na ozvy (poprvé do nemocnice) a rovnou si mě tam nechali, protože jsem byla otevřena na 4prsty. Ve 12hod. jsem šla na vyšetření a přípravu, kolem 13hod. mi praskly vodu a ve 14hod. se mi narodil syn. Musím říct, že jsem byla v porodnici naprosto spokojená, PA byli skvělé, říkali mi přesně co mám dělat. Na oddělení šestineděli byli sestřičky taky skvělé, s miminkem mi pomohli, často chodili jestli něco nepotřebujeme. Když to všechno shrnu - za mě určitě 100% doporučuji. Rodila bych tam znovu.


Poděkování Gynekologicko - porodnickému oddělení

3.4.2017

Dobrý den, chtěla bych touto cestou moc poděkovat celému personálu který se o nás staral při a po porodu našeho syna. Mé velké díky patří hlavně porodním asistentkám za jejich pomoc a podporu. Jejich práce by měla být dobře ohodnocená, jelikož v jejich rukou leží dva životy, maminky a dítěte a já věřím,že svoji práci odvádí velmi zodpovědně a je obdivuhodná. Děkuji moc i sestrám na oddělení a dětským sestrám, které nám zpříjemnily pobyt v porodnici a za jejich péči. Přeji vám spousty usměvavých maminek a spokojených miminek.


Poděkování Gynekologicko - porodnickému oddělení

31.3.2017

Dobrý den,

13.12. jsem byla hospitalizovaná kvůli vyvolání porodu z důvodu přenášení. Naše malá princezna se narodila až po dlouhém přemlouvání 15.12. Na oddělení jsem tak strávila nakonec celý týden, který byl jak fyzicky tak psychicky hodně náročný. Za dobu mého pobytu jsem potkala snad všechny doktory, sestřičky, porodní asistentky.. a jsem moc ráda, že jsem se rozhodla právě pro prostějovskou porodnici.

Obrovské poděkování patří speciálně MUDr. Kinclovi, za rychlý zásah při padání ozev v průběhu porodu, MUDr. Bilíkovi za profesionální vedení porodu a okamžitý účinný zásah při nemalých komplikacích - ještě jednou velké díky! Mudr. Feitovi díky za jeho profesionální a lidský přístup. Děkuji porodní asistence paní Martě Svobodové za profesionální přístup a ochotu. Z oddělení šestinedělí pak obrovské díky paní/slečně Janě Navrátilové a Kristýně Odložilíkové, které jsou osobami na svém místě a musím říct, že jejich úžasná péče a lidský přístup absolutně předčili mé očekávání a díky nim byl pobyt na oddělení mnohem snesitelnější. Díky za obrovskou podporu!

Děkuji sestřičce z novorozeneckého za ukázku a proškolení jak pečovat o miminko :-) Díky celému personálu a všem kteří se o nás s malou starali. Navzdory nekomplikovanému těhotenství, byl porod plný nepředvídatelných okamžiků a já jsem moc ráda, že jsem se svěřila do péče prostějovské porodnice. Chválím kudy chodím :-) a jestli budu ještě někdy rodit, vím kde! Ještě jednou děkuju!

Helena V. s manželem a malou zdravou princeznou


Poděkování novorozeneckému oddělení

13.1.2017

Dobrý den v roce 2012 jsem u vas rodila svou dceru, porodnici jsem vybírala velmi pečlivě dle svých potřeb a hlavně pro spokojenost miminka, a taky sem.nelitovala, 2.1 jsem opět zvolila Prostějovskou porodnici, musela jsem na plánovaný cs, který mi dělal pan Nevrla, tímto mu moc děkuji :) ale velké dík a obdiv patří všem na operačním sále, uzasni a milý lide, a šestinedělí tak to je liga, mela sem pocit ze jsem dojela na hotel, nelze vytknout vůbec nic a nikomu, mnohé porodnice by se měli priucit ze ne jen titul dělá lékaře ale ze je to hlavně lidskost, mile slovo a úsměv co vás povzbudi, a největší vděk a chvála patří novorozeneckemu oddělení, paní doktorce a hlavně laktacnim poradkynim, co já už bych vzdala, oni vždy našli řešení pro spokojenost všech, hlavně miminka, vim ze 100lidi to 100nazoru, ale vždy je to o kompromisu a taky i spolupráci ze strany pacientek, neb ten personál ví co dělá,a vždy to dělá proto aby pomohl ne ublížil ... přejí vám spoustu zdravých miminek a mnoho spokojenych maminek jak jsem já 


Gynekologicko – porodnické oddělení

9.12.2016

Vážená paní Tisoňová,

ráda bych Vám ještě jednou poděkovala za Vaši včerejší přednášku.  Dozvěděla jsem se spoustu pro mě nových informací a mám i lepší pocit. Jste moc milá a dodala jste mi větší klid. 

Velmi ráda se svěřím do péče Vašeho personálu.

Děkuji a přeji Vám hezký den.

Karolína P.


Gynekologicko – porodnické oddělení

15.11.2016

Dobrý den Vážená paní Tisonová. Dovolte mi, abych zareagovala na děsivé pomluvy na veřejné síti facebook, které se týkají Vašeho gynekologicko - porodnického oddělení a vyjádřila vám tímto podporu a obdiv. I když se mě tyto pomluvy přímo netýkají, uráží mě když maminka, která ještě nikdy nerodila a čeká první dítě a nerodila ani u Vás na oddělení, si dovolí šířit mezi maminkami informace, které ji nakukají porodní asistentky (duly) a pomlouvá zdravotní péči na Vašich porodních sálech. Myslím, že maminky, které jsou fanatičky a věří jen porodním dulám hazardují se svým životem a životem svého dítěte. A pokud je komplikace vyhledávají nejbližší nemocnici a lékaře. Proto Vám nesmírně fandím a přeji Vám hodně narozených miminek a pevné nervy a stálý úsměv na tváři.

Mluvím z vlastní zkušenosti, Přesně před rokem se mi u Vás narodila krásná holčička Amálka. Na porodním sále byla perfektní atmosféra, sestřičky byly naprosto úžasné a profesionální. Dokonce k porodu přišel můj ošetřující gynekolog pan doktor Kincl, který už měl dávno po službě.
Na porodním sále se mnou byla maminka a byl to pro ni neskutečný zážitek a pěje na Vaše oddělení jen samou chválu. Velký dík patří všem zaměstnancům Gynekologicko - porodnického oddělení a novorozeneckého oddělení.

Přejeme Vám s Amálkou krásné Vánoce a hodně štěstí a zdraví v novem roce.

PS: Takhle plaveme ve vaně


Gynekologicko – porodnické oddělení

18.10.2016

Dobrý den,
ráda bych touto cestou poděkovala panu primáři, lékařům a sestřičkám na porodnicko - gynekologickém oddělení za profesionální a lidský přístup. Byla jsem na operaci, která proběhla bez komplikací a bylo o mě vzorně postaráno.

Děkuji M.


Poděkování porodnickému oddělení včetně novozozeneckého

4.7.2016

Poděkování

Dobrý den. Chtela bych poděkovat celému personálu porodnice včetně novorozeneckého oddělení za péči. Dne 21.6.jsem porodila dceru Janu(moje 3.dítě) porod skončil akutní sekcí kdy se mi odloučil kousek placenty. Díky za záchranu naší princezny a super přístup všech. Rodila jsem 3x pokaždé v PV a behem 6 let se péče opravdu o dost zlepšila hlavně sester na novorozeneckém jsem byla opravdu hodne mile překvapená. Na porodni asistentky uz super jak pred 3 lety tak pred 6 lety tak i tentokrat. Mockrat dekuji. Samozrejme velky dík patří doktorům a všem kteří nam malou zachránili


Poděkování gynekologicko - porodnickému oddělení

27.6.2016

Vážený pane primáři, vážení paní vrchní,

ráda bych poděkovala Vašemu oddělení. Dne 21.6.2016 jsem rodila své první dítě a s tak lidským přístupem celého personálu jsem se v životě nesetkala. Dovolte mi vyslovit pochvalu zejména panu Dr. Faitovi, který vedl celý můj porod, za jeho laskavý a trpělivý přístup, včetně porodních asistentek i mladé stážistky z FN, dětské sestřičce a všem ,kteří se na podíleli na péči o mou  osobu a miminko. Celé tři oddělení, porodní sály, šestinedělí i novorozenci , to jsou všechno lidé na správném místě. Prosím také o konkrétní pochvalu , sestřičce /blondýnce/ , která měla noční z pondělí na úterý na oddělení šestinedělí i staniční sestřičce ze stejného odd. /pomohly, vyslechly, byly příjemné, hodné, trpělivé/. Přeji Vám ve Vaší práci hodně zdarů, spokojených pacientek a radost z práce. Spolehněte se , že Vaši porodnici s radostí doporučím. Ještě jednou všem děkuji. P. Lenka


Poděkování gynekologicko - porodnickému oddělení

20.4.2016

Ráda bych poděkovala celému oddělení prostějovské porodnice. Byla jsem moc spokojená s celým personálem a přístupem, jak na porodnickém oddělení, tak na oddělení šestinedělí. Prostředí porodnice též moc příjemné. Zvláště děkuji sestřičce Večerkové a Hebelkové za velkou oporu ve snaze o "rozkojení". Věřím, že je nám doma podaří vše dotáhnout do zdravého konce ! :)

Prostějovskou porodnici Doporučím !!!

Maminka Jindřiška K. + Vojtíšek


Poděkování gynekologicko - porodnickému oddělení

16.4.2016

PODĚKOVÁNÍ
Chtěla bych poděkovat za péči při hospitalizaci na gynekolo-gickém oddělení Nemocnice Prostějov pod vedením pri-máře MUDr. Aleše Nevrly za velice dobrou péči všem zdra-votním sestrám, pomocnému personálu.Velice  děkuji MUDr. Dostálovi, MUDr. Ba-lákovi, MUDr. Kinclovi, MUDr. Ivě Kaňovské a Mudr. Danielovi Šperkovi za vysoce profesionální léčbu a přístup. Emília Š.


Poděkování oddělení šestinedělí

9.4.2016

Děkuji všem lékařům, zdravotnímu personálu za velice pečlivou a odbornou péči. Děkuji za ochotný a laskavý přístup po dobu mé hospitalizace. Poděkování patří i úklidovému personálu.

Bylo mi na vašem oddělení dobře. Všem přeji do dalších dnů radost a dobrou náladu při výkonu jejich práce.

Emilie Š.


Poděkování gynekologicko - porodnickému oddělení

15.3.2016

Dobrý den,

dne 31.1.2016, 1:28, se nám v prostějovské porodnici narodila naše druhá dcerka a já bych ráda touto cestou poděkovala veškerému personálu gynekologicko-porodnického oddělení. Největší díky patří porodním asistentkám paní Lence Šilhánkové a její kolegyni(bohužel nevím její jmnéno) a panu MUDr. Petru Feitovi. Po celý pobyt v porodnici bylo o nás bezvadně postaráno, skvělý profesionální, a přitom lidský přístup.
Moc děkujeme za veškerou péči,

Renata Michenková a dcerka Kristýnka


Poděkování gynekologicko - porodnickému oddělení

15.1.2016

Poděkování gynekologicko-porodnickému odděleni.

Dobrý den ráda bych touto cestou poděkovala za veškerou péči a přístup, během porodu naší dcery, která se narodila ve vaši porodnici 29. 12. 2015. Především pak panu Mudr. Petru Feitovi za lidský přístup a profesionální jednání během porodu i v další péči. Celkově bych chtěla pochválit přístup všech doktorů a sestřiček na šestinedělí i novorozeneckém oddělení. Jako prvorodička jsem měla ze všeho obavy, ale díky přístupu pana doktora a ostatního personálu budu na svůj vůbec první pobyt v nemocnici hezky vzpomínat. Z vlastní zkušenosti vím, že takový přístup není vždy samozřejmostí a proto si toho velice vážím. Vaši porodnici mohu všem doporučit.

S pozdravem Ilona .


Poděkování oddělení ARO a Gynekologicko - porodnickému

18.12.2015

Pracuji v Nemocnici Prostějov přes čtyřicet let jako zdravotní sestra. Nyní jsem si na vlastní kůži vyzkoušela roli opačnou – roli pacientky. Ráda bych se pochvalně vyjádřila k práci zdravotnického personálu na gynekologickém oddělení a oddělení ARO. Musím vyzdvihnout také profesionalitu a zároveň lidský přístup jak zdravotních sester, tak lékařů. Velký dík patří zejména paní MUDr. Přecechtělové a zdravotní sestře Ivoně Malé. Péče byla výborná, jak na sále, tak na oddělení. Veškerý personál, ať už zdravotnický či personál uklízecí služby, mě mile překvapil vstřícností, milým slovem a úsměvem na tváři.

Všem moc děkuji!

S úctou Věra N.


Poděkování porodnickému oddělení

16.12.2015

Dobrý den paní Tisoňová. Dovolte, abych Vám a celému kolektivu gynekologicko - porodnického oddělení poděkovala za vzornou péči a popřála Vám klidné a veselé Vánoce a do nového roku hodně štěstí, zdraví, spokojenosti a spousty krásných narozených dětí. S Amálkou dnes slavíme první měsíc. Narodila se u vás 16.11.2015 a dělá nám velkou radost. Posílám vám fotky z procházky. Vzpomínáme na Vás a na to, jak to na vašem oddělení bylo úžasné.

S pozdravem Petra Schwarzová s rodinou.  


Poděkování novorozeneckému oddělení

29.11.2015

Vážený pane primáři,

chceme Vám velice poděkovat za Vaši vstřícnist vůči našim přáním spojeným s porodem našeho syna Františka. Celý Váš tým o nás nádherně pečoval. Děkujeme zvlášť za možnost bondingu, díky čemu jsme mohli hned od narození trávit veškerý čas s Františkem v bezprostředním kontaktu, co jak pro maminku, tak pro miminko je nezapomenutelný zážitek a pro Františka navíc neocenitelný start do života. Ještě jednou mnohokrát děkujeme za veškerou péči.

S vděčností Ivona a Pavel B.


Poděkování gynekologicko - porodnickému oddělení

9.10.2015

Dobrý den,

ráda bych touto cestou poděkovala na gynekologicko-porodnické oddělení v Prostějově, kde jsem 11.8.2015 porodila své první dítě chlapečka Ondřeje V. Od prvního kontaktu se sestrami při příjmu až po propuštění domů jsem se setkala pouze se vstřícným jednáním, ohleduplností, pochopením a plnou podporou. Nejen díky profesionálnímu ale i osobnímu přístupu celého kolektivu sester a doktorů na odd. šestinedělí a novorozeneckém oddělení jsem se cítila v bezpečí a v jistotě, že vše zvládnu. Byl to pro mě nezapomenutelný a krásný zážitek. Mé velké poděkování patří i sestřičce Janě Navrátilové, která se o mě výborně starala, byla velice milá, ochotná a trpělivá. Budu na ni ráda vzpomínat.

Prostějovskou porodnici mohu upřímně doporučit.

Ještě jednou všem moc děkuji.
S pozdravem, Jana V.


Poděkování gynekologicko - porodnickému oddělení

16.9.2015

Dobrý den.
tímto bych ráda vyjádřila diky a velkou pochvalu gynekologickemu oddělení a panu primari Nevrlovi za profesionální i velice lidský přístup. Všichni lékaři i sestricky jsou výborní a dusledni ve své práci. Moc děkuji za všechno.

Paní Andrea MV


Poděkování oddělení Porodnice, Šestinedělí a Novorozenecké

27.4.2015

Po porodu prvního syna jsem v PV už rodit nechtěla. Po šesti letech jsem změnila názor, porodnice, šestinedělí i novorozenecké se ohromně vylepšilo, až na výjimky se všichni mohli roztrhat. Děkuji za veškerou péči.

Ivana N. 


Poděkování gynekologicko-porodnickému oddělení, ARO a novorozeneckému oddělení

15.4.2015

Dobrý den,

8. 4. 2015 jsem porodila plánovaným císařským řezem. Díky profesionálnímu a lidskému přístupu pana primáře Nevrly, sestřiček a lékařů z odd. gynekologie, ARO, novorozeneckého a šestinedělí byl pro mě porod příjemným zážitkem, za což chci touto cestou všem velice poděkovat.

Kateřina Pintě


Poděkování Onkologickému oddělení

7.4.2015

Touto cestou si dovolují poděkovat a vyslovit uznání MUDr. Vladimíru Brtníkovi, primáři radiační onkologie, MUDr. Aleši Nevrlovi, primáři gynekologicko-porodnického oddělení, MUDr. Dušanu Hanákovi, primáři plicního oddělení, MUDr. Anně Dostálové, lékařce LDN a spolupracujícím lékařům, zdravotním sestrám za profesní, empatický a trpělivý přístup při léčení mé manželky pí. Miloslavy M.. 


Poděkování 3/2015 (Gynekologie, Šestinedělí, A-JIP, Novorozenecké)

27.3.2015

Dobrý den,

dne 1. 3. jsem díky pohotové reakci MUDr. Kincla akutním císařským řezem porodila zdravou holčičku. Tímto bych mu chtěla ze srdce poděkovat. Díky jeho profesionalitě je moje dcera zdravá. Následně jsem ležela na JIP kde se o mně skvěle starali. Speciálně bych chtěla pochválit zdravotního bratra, který měl tu noc směnu. Tak milý a obětavý zdravotník dělá jenom čest vaší nemocnici. Péče na oddělení šestinedělí byla na velmi vysoké úrovni. Stejně tak oddělení novorozenecké, tak úžasný, milý a profesionální personál vám může závidět každá nemocnice. Velice bych jim všem tímto chtěla poděkovat za skvělou a obětavou práci. Díky nim bylo vše jednodušší a příjemnější. Doufám, že se moje chvála a poděkování dostane ke správným lidem. Vaši porodnici budu všem ráda doporučovat. Ještě jednou za všechno děkujeme.

Z. Hana


Novorozenecké oddělení - EDUKACE PRO MÁMY - poděkování paní Kemelové

17.3.2015

Touto cestou bych chtěla velice poděkovat laktační sestře, paní Kemelové, díky které jsem zvládla veškeré věci týkající se kojení a starostlivosti o miminko. Nebýt této poradny, ale hlavně osobitého a profesionálního přístupu paní Kemelové, dávno bych již přestala kojit své první dítě. Každá návštěva poradny mi byla velkým přínosem, naučila jsem se spoustě nových věcí. Paní Kemelová si svým příjemným přístupem nezískala jen mé miminko, ale i mě. Věděla jsem, že když si nebudu vědět rady, vždy je připravena mi být nápomocná. Věřím, že tato poradna pomůže ještě spoustě maminkám.

Paní H.


Poděkování gynekologicko-porodnickému oddělení

10.3.2015

Chci vyjádřit veliké díky fungování laktační poradny při porodnici a její vedoucí paní Kemelové. Po porodu a s ním souvisejícími poporodními komplikacemi jsem vždy dostala při osobním i telefonickém kontaktu rady ušité na míru a uklidnění, které bylo tolik potřeba. Díky tomu své třetí dítko stále kojím, což je pro něj i pro mne hodně důležité. Při předchozích dvou dětech tato možnost nebyla a mrzí mne, že kdyby ano, mohla jsem svou první holčičku kojit déle a nastolit si tak s ní větší pohodu na startu, což zrovna pro dítě s hendikepem do života potřebovala a potřebuje nejvíce!!! Takže doufám, že poradna bude i nadále pokračovat a pomůže v životě nejedné mamince, která se rozhodla kojit,aby mohla připravit do života pohodové a zdravé děťátko!

S pozdravem
Pavlína Skulníková


Poděkování gynekologicko-porodnickému oddělení

24.2.2015

Dobrý den. Chci Vás a celé oddělení pozdravit a moc děkovat za skvělou péči před porodem, u porodu a také po něm.. Byla jsem naprosto spokojená úplně se vším, a nemám jedinou výtku. Jste skvělý tým sester a doktorů a to i na operačním (naše mimi šlo císařem).. Všichni mě podpořili, když jsem byla hrozně vyděšená. O miminko se sestry na porodním taktéž staraly jako o vlastní. Takže Vám děkuji a mějte se krásně. V příloze posílám pár foteček, jak se nám daří..

Krásný den,
S pozdravem Benešová Adéla ..

Miminko Dan Skopal
Narodili jsme se 13.10. 2014 a leželi jsme na nadstandardu pokoj č.4
 


Poděkování s. Kemelové novorozenecké oddělení

9.2.2015

Vážená paní Jouklová,

velice ráda bych veřejně poděkovala za laktační poradenství, které je v nemocnici poskytováno. Díky velmi kvalitní péči jsme zachránili kojení a vyřešili několik dalších problémů.Velký dík patří sestře Kemelové, která se nám (mě a miminku) systematicky a vytrvale věnovala po celou dobu problémů. Její přístup byl velmi profesionální a zároveň vřelý a osobní, vždy jsem se při poradenství cítila velmi dobře a bezpečně. Díky jejímu přístupu jsem se nebála přijít znovu, naopak jsem se do poradny těšila. Zachránila nám kojení, pomohla s dalšími problémy a dodala mi sebedůvěru při péči o první miminko. Jsem za její práci velmi vděčná. Osobně jsem ji děkovala, ale mám potřebu se o její skvělé práci podělit s vedením nemocnice.

S pozdravem
Barbora L.


Poděkování gynekologicko-porodnickému oddělení

5.2.2015

Dobrý den,

ráda bych touto cestou poděkovala na gynekologicko-porodnické oddělení v Prostějově, kde jsem 16.8.2014 porodila dceru Veroniku Vykydalovou. Mé velké poděkování patří porodní asistentce Monice Malínkové, za její vysoce profesionální přístup, jednání, podporu, vstřícnost a ohleduplnost. Můžu s upřímností konstatovat, že jsem se cítila v bezpečí při této životní situaci a moc rádi vzpomínáme s manželem na naši porodní asistentku :). 

Další nemalé poděkování a maximální spokojenost patří celému kolektivu sester a doktorů na odd. šestinedělí a novorozeneckém oddělení. Byl to můj první porod a jsem moc ráda, že jsem mohla mít kolem sebe lidi, kteří tu byli pro mě, kdykoliv jsem potřebovala. Společně s manželem můžeme říci, že pokud budeme čekat dalšího potomka, naše rozhodnutí ve výběru porodnice bude jasné. ,,Prostějov‘‘. 

 Ještě jednou všem moc děkujeme a přejeme Vám hodně spokojených maminek, tatínků a jejich přírůstků.

 S pozdravem Jiří, Marie a Veronika Vykydalovi


Poděkování Porodnice, novorozenecké oddělení a IMP

30.1.2015

Dobrý den,
chtěla bych poděkovat za profesionální péči, které se mně a mému synovi poskytlo při hospitalizaci (9-20.ledna 2015) na porodním, novorozeneckém a následně IMP odd.

Děkuji všem milým sestřičkám a lékařům,kteří se nám při našem pobytu v věnovali.
Simona a Robinek


Poděkování gynekologicko-porodnickému oddělení

14.1.2015

Dobrý den, chtěla bych touto cestou dodatečně poděkovat všem sestřičkám a lékařům na gynekolog-porodnickém oddělení za skvělou péči s lidskou tváří a vynikající profesionální přístup. Moc Vám děkujme za příjemný pobyt. Maminka Pavlína s Matýskem:)


Pděkování za péči vašich zaměstnanců

29.12.2014

Vážení, dovolte mi, abych opožděně poděkovala za péči vašich zaměstnanců, která byla mně a mé novorozené dceři poskytnuta od 26. do 30. srpna 2014 na porodnickém a novorozeneckém oddělení. Jak práce porodní asistentky Edity a p. doktora Feita, tak i péče lékařů a zejména sester na lůžkovém oddělení byla perfektní, velmi příjemná a i přes svou profesionalitu přátelská. Cítili jsme se (i manžel, který byl u porodu a následně trávil v porodnici hodně času) velmi dobře, nic nám nechybělo, bylo o nás i o malou velmi dobře, až nadstandardně, postaráno. Proto chci vyjádřit velký dík vašim zaměstnancům a požádat vás, abyste za nás všem ještě jednou poděkovali.

S přáním krásných svátků
L.,P.,K. K.


Pděkování personálu gynekologicko-porodnického oddělení

19.12.2014

Dobrý den,

ráda bych touto cestou poděkovala na gynekologicko-porodnické oddělení v Prostějově, kde jsem 16. 8. 2014 porodila dceru Veroniku. Mé velké poděkování patří porodní asistentce Monice Malínkové, za její vysoce profesionální přístup, jednání, podporu, vstřícnost a ohleduplnost. Můžu s upřímností konstatovat, že jsem se cítila v bezpečí při této životní situaci a moc ráda vzpomínám na naši porodní asistentku. Další nemalé poděkování a maximální spokojenost patří celému kolektivu sester a doktorů na odd. šestinedělí a novorozeneckém oddělení. Byl to můj první porod a jsem moc ráda, že jsem mohla mít kolem sebe lidi, kteří tu byli pro mě, kdykoliv jsem potřebovala. Společně s manželem můžeme říci, že pokud budeme čekat dalšího potomka, naše rozhodnutí ve výběru porodnice bude jasné. Prostějov‘‘. Ještě jednou všem moc děkujeme a přejeme Vám hodně spokojených maminek, tatínků a jejich přírůstků.

Přejeme vám krásné Vánoce a hodně zdraví v Novém roce


Porodnici v Prostějově lze jedině doporučit

6.11.2014

Prvního syna jsem porodila kvůli předčasnému porodu v Olomouci. Druhého syna už v Prostějově a nelituji. Pěkné prostředí, vybavení pokojů, čistota. Personál byl všechen, opravdu bez výjimky, příjemný, vstřícný, empatický!!! vše vysvětlili. Nedostala jsem lék nebo injekci, aniž bych věděla, co to je a na co to je. V noci když jsem potřebovala pomoct se synem, okamžitě sestřička pomohla a poradila. Potřebovala jsem něco na bolest, vždy mi sestřičky vyhověly. Měla jsem trochu strach, protože dříve jsem četla i negativní recenze. Ale má zkušenost je hluboce vyvrací. Rodit už asi nehodlám, ale kdyby náhodou, tak rozhodně zase v Prostějově.


Poděkování za perfektní, přátelský a zároveň profesionální přístup personálu gynekologycko-porodnického oddělení

3.11.2014

Dobrý den,

rádi bychom touto cestou poděkovali za perfektní, přátelský a zároveň profesionální přístup personálu gynekologycko-porodnického oddělení. V nemocnici v Prostějově jsme rodili již podruhé (1.10.2012 a 16.9.2014) a oba dva porody byly, přístupem a chováním sester i doktorů, mnohem snadnější. To samé i péče po porodu o mě a miminka. Novorozencekému oddělení patří také velké díky. Poprvé jsme nevěděli, co nás příchodem mimka čeká a pocit, že se mohu na vše zeptat a je mi nasloucháno a i odpovězeno, byl velmi uklidňující. Při druhém porodu jsme si mysleli, že nás již nemůže nic překvapit. Opak byl pravdou. Mimnko bylo velké, taktéž naše obavy. Ale sestřičky i pan doktor byli úžasní. A to platí i pro novorozenecké oddělení, kde si člověk díky pohodovému chování sestřiček, přidal jako doma. Díky nim všem bych šla klidně rodit i potřetí :-)))

Velké díky
S pozdravem V.


Poděkování za pomoc uskutečněnou prostřednictvím edukačního programu na novorozeneckém oddělení

10.10.2014

Vážený pane primáři,

dovolte, abychom touto cestou poděkovali za pomoc uskutečněnou prostřednictvím edukačního programu na novorozeneckém oddělení, a to především staniční sestře Renátě Kemelové, která nám byla v našem nejkrásnějším a zároveň nejnáročnějším životním období velkou oporou a dala nám cenné rady nejen ohledně kojení, ale pomohla také s péčí o naše předčasné narozené miminko. Zejména s její pomocí jsme překonali nesnáze, dosáhli společného cíle a náš Mareček je v sedmi týdnech plně kojený. Zaměstnancům jako je paní Kemelová by si měl každý zaměstnavatel vážit, protože pracuje srdcem. Především díky ní budeme na toto období vzpomínat velmi rádi.

S pozdravem
Radka a Marek S.


Poděkování porodnickému a novorozeneckému oddělení Nemocnice Prostějov

11.9.2014

Vážený pane řediteli, 

dovolte nám vyjádřit poděkování porodnickému a novorozeneckému oddělení Nemocnice Prostějov za péči, kterou poskytl naší dceři, při narození vnučky Kristýnky. Díky panu doktorovi MUDr. Martinovi Balákovi a kolektivu lékařů a sester porodního sálu, díky MUDr. Jeřábkové a kolektivu novorozeneckého oddělení se narodila krásná a zdravá holčička. Pobyt na novorozeneckém oddělení byl příjemný. Péče kolektivu zdravotníků byla  v souladu s hrdým a zaslouženým titulem Baby friendly hospital. Jako předseda lékařské komory v Prostějově vím, jakou péči poskytuje Nemocnice Prostějov klientům. Jsem hrdý za výsledky práce zdravotníků Nemocnice Prostějov. Vážený pane řediteli, budeme rádi, pokud s naším poděkováním seznámíte kolektiv porodnického a novorozeneckého oddělení.

MUDr. Bohuslav M. s rodinou


Poděkování porodní asistentkce Olze Malanové

9.9.2014

Chtěla bych veřejně poděkovat. Naše porodní asistentka Olga Malanová Nejvíc super sestřička která se u porodu strašně snažila nám co nejvíce pomoct, velmi laskavá, hodná a obětavá paní!! Měla s našim problémovým porodem víc než dost práce a ještě pořád nešetřila chválou jak nám to jde – prý naprosto ukázkově. S porodem mi velmi pomohla a byla i velkou psychickou oporou. Na tuhle paní může být prostějovská porodnice - a vůbec celá nemocnice víc než pyšná!!!! Děkuji Vám moc!! Zasloužíte si velký dík!! Není nic lepšího než rodit s tak úžasným a ochotným člověkem! Mám pocit že dík je tak strašně málo.. Pomohla nám ve chvíli, kterou si už budeme pamatovat do konce života. ( 2.září v 2:35 ráno ).

Mnohokrát děkuje L.H. s rodiči 


Poděkování gynekologicko-porodnickému oddělení

1.9.2014

Dobrý den, považuji za velice důležité, sdělit Vašemu ředitelství velikou spokojenost. Když mi lékařka v Boskovicích řekla, že jsem těhotná, bylo mi hned jasné, že rodit půjdu do Prostějova. Když se před pěti lety v Prostějově narodil můj syn, kterého rodila sestra Šilhánková Lenka(snad jsem nespletla jméno), měla jsem luxusní péči. Pět let uteklo a neminul mě opět vyvolaný porod. Když jsem zazvonila 22.8. na příjmu u porodního sálu, víte kdo mě přijímal? Sestra Šilhánková:-)můj strach z porodu se proměnil v klid. Druhá sestřička s dlouhými tmavými vlasy(bohužel nevím jméno) mě celou dobu poctivě při porodu doslova navigovala a motivovala, co mám přesně dělat. Chci tím říci, že opravdu děkuji všem, co se o mě ty dny starali, včetně lékaře u porodu, lékařů na šestinedělí a samozřejmě i sestřičkám. Děkuji za péči, myslím, že Vám napíše více maminek, protože si to všichni zaslouží. :-)

S pozdravem H.


Pochvala a poděkování porodnickému a novorozeneckému oddělení za vzornou péči

1.9.2014

Vážený pane řediteli,

chtěla bych touto cestou pochválit a poděkovat Vašemu porodnickému a novorozeneckému oddělení za vzornou péči, kterou zde Váš personál poskytuje. Jako prvorodička jsem byla plná obav z toho co mě vlastně čeká a jak samotný porod zvládnu, ale s tak milým přístupem sester jsem hned věděla, že vše zvládnu a dobře o mě bude postaráno. Všechny sestříčky, s kterými jsem se setkala, byly empatické,usměvavé, mílé, velmi ochotné a odhodlané Vám kdykoliv pomoci a poradit, to platí i o lékařích.

Takže ještě jednou velké DĚKUJI všem.
S pozdravem K. J.


Poděkování kolektivu pracovníků a lékařů na oddělení porodnice

27.8.2014

Dobrý den,

Rádi bychom poděkovali kolektivu pracovníků a lékařů na Vašem oddělení porodnice, novorozeneckém a všem co nám dali péči při našem pobytu. Naprosto vynikající přístup úplně všech :-) Za týden pobytu jsem opravdu zaslechli pouze příjemné lidi kolem sebe. V dnešní nechutné době to bylo nejskvělejší překvapení. Nemám emailové adresy jednotlivých oddělení a proto prosím o přeposlání tohoto emailu na jednotlivá oddělení.

P.S., P.T., N.T.
Děkujeme


Poděkování panu primaři Aleši Nevrlovi a veškerému personálu porodnice

18.8.2014

Vážený pane řediteli.

Tímto způsobem přijměte poděkování panu primaři Aleši Nevrlovi jehož jsme si dovolili oslovit po vřelém doporučení mého kolegy za profesionální a lidský přístup před a po narozením Naší dcery Elišky Kubišové dne 4. 8. 2014 ve Vaší nemocnici. Dále děkujeme i panu Dr. Feithovi a celému sesterskému personálu porodního sálu a poporodního oddělení za profesionální a ošetřovatelskou péči a vytvoření velmi příjemného a lidského prostředí.

S dokonalou úctou
Mudr. J.K. , DiS V.B.


Pochvala týmu gynekologicko-porodnického oddělení

11.8.2014

Dobrý den, rádi bychom s manželem touto cestou poděkovali a hlavně velmi pochválili váš tým na gynekologicko-porodnickém oddělení. Na porodním sále jmenovitě porodní asistentku paní Annu Konečnou a paní Zuzanu Zikmundovou. Byly velmi milé, ochotné, usměvavé a profesionální. Pokud budeme ještě někdy rodit, tak určitě zase u vás a doufám, že i se stejnými asistentkami :-) Na oddělení šestinedělí a na oddělení novorozeneckém chválíme celý tým sester. Všechny byly opravdu moc příjemné, usměvavé, a hlavně ochotné kdykoliv s čímkoliv pomoct (ve dne v noci), což jsem i jako druhorodička velmi ocenila. Z mého pohledu pacienta nám s novorozenou dcerou byla poskytnuta ta nejlepší možná péče. A samozřejmě i všichni lékaři, se kterými jsem přišla do kontaktu během pobytu byli naprosto výborní, ochotni cokoliv vysvětlit, hlavně na novorozeneckém oddělení. Takže ještě jednou za vše moc děkujeme a přesto, že jsme z Olomouce, tak by vaše porodnice byla opět naše volba.

S pozdravem Z.


Poděkovat porodním asistentkám, sestřičkám a lékařům

28.7.2014

Dobrý den, dne 17.7.2014 jsem u Vás v porodnici porodila krásného chlapečka Martina. Chtěla bych touto cestou moc poděkovat porodním asistentkám, které byly moc hodné a trpělivé. Poděkování patří i všem sestřičkám a lékařům, kteří se o nás vzorně starali a každý můj dotaz zodpověděli a vysvětlili. Jsem opravdu ráda, že jsem rodila ve Vaší porodnici.

 S pozdravem a díkem A.R.


Poděkování celému personálu z oddělení gynekologicko porodnického a novorozeneckého

17.7.2014

Velmi bychom chtěli poděkovat celému personálu z oddělení gynekologicko porodnického a novorozeneckého, také porodním asistentkám. Všichni se o nás starali velmi profesionálně, všem patří velké díky za velmi užitečné rady. Díky


Poděkování prostějovské nemocnici a speciálně gynekologicko-porodnickému oddělení za poskytnutou péči

14.7.2014

Vážené vedení prostějovské nemocnice,

rozhodla jsem se touto cestou poděkovat vaší nemocnici a speciálně gynekologicko-porodnickému oddělení za poskytnutou péči. Je tomu téměř měsíc co se mi ve vaší porodnici narodila dcera Valerie a díky péči sester a porodních asistentek dodnes vzpomínám na tyto radostné okamžiky.  Díky radám a laskavému přístupu porodních asistentek byl pro mě porod, v rámci  možností, velkou odměnou za uplynulých 9 měsíců. A co se týká péče sester na oddělení šestinedělí a speciálně novorozenců, tak opravdu ještě jednou velký dík. Sestřičky byly vždy příjemné, rády poradily a staraly se o mě a Valerku opravdu královsky.

Ještě jednou tedy děkujeme!!!
L. a V. V.


Poděkování za perfektní provedení porodu

2.7.2014

Touto cestou bych velmi ráda poděkovala panu MUDr. Kynclovi za perfektní provedení porodu, porodní asistence Malínkové, která mi při nelehkém porodu velmi pomáhala a dále personálu oddělení novorozenců a šestinedělí za vynikající péči o mne a mé dítě po porodu. Ještě jednou jim všem moc děkuji.

S pozdravem, P.R.


Děkuji personálu porodnice za příkladnou péči

24.6.2014

Dobrý večer,

ráda bych velmi poděkovala a také pochválila porodní asistentky Jitku Otrasovou, Olgu Malinovou, paní Svobodovou a pana doktora Petra Faita. První z nich byla u mého prvního porodu před dvěma lety, ostatní letos na konci června u mého druhého porodu. Poprvé i podruhé proběhlo vše i díky jejich pomoci a skvělému přístupu bez komplikací a hladce a na sále jsem se díky nim cítila velmi bezpečně. Musím také pochválit personál šestinedělí, zvláště letos jsem byla velmi spokojená a všem okolo od té doby prostějovskou porodnici neustále vychvaluji a doporučuji!.

S pozdravem
Markéta Odehnalová


Poděkování MUDr. Kinclovi a porodní sestře Malenové

6.6.2014

Dobrý den,

ráda bych touto cestou poděkovala na gynekologicko-porodnické oddělení, kde jsem 30. 5. 2014 porodila syna Filipa Mrázka. Mé velké poděkování patří MUDr. Kinclovi a porodní sestře Malenové (včetně kolegyně Pospíšilové) za jejich vysoce profesionální přístup, jednání, podporu, vstřícnost a ohleduplnost. Byla jsem společně s manželem moc ráda, že máme opět u porodu MUDr. Kincla - stejně jako u druhého porodu mé dcery v roce 2012. Další nemalé poděkování a maximální spokojenost patří celému kolektivu sester a doktorů na odd. šestinedělí a novorozeneckém oddělení. Obzvláště setře Janě Navrátilové za velmi laskavý přístup a ochotu, s kterou nám vždy usnadnila a zpříjemnila příchod nového potomka na svět.  Vždy jsem se setkala s velkou ochotou, vstřícností a laskavostí. Kdybych rodila počtvrté, můj výběr by byl jasný. Vybrala bych si zase porodnici v Prostějově, mám srovnání s prvním synem, který se narodil v Přerově, a věřte, že s tou prostějovskou porodnicí se to nedá ani srovnávat.

Myslím si, že mé poděkování je jen malá část toho, za co jste se zasloužili. Ještě jednou Vám moc všem děkuji a přeji mnoho spokojených a šťastných maminek a tatínků (jako ten můj, který říkává, že nejkrásnější dovolenou prožil v porodnici v Prostějově s nejkrásnějším překvapením).

S pozdravem M.M. a J.M.


Poděkování porodní asistentce Aničce Konečné

4.6.2014

Dne 29. 5. 2014 jsem rodila v prostějovské nemocnici. Z porodu jsem měla vyloženě trauma a na sále jsem to dávala pěkně najevo. Proto bych chtěla touto cestou nesmírně poděkovat porodní asistentce Aničce Konečné, která můj porod vedla, za vstřícný přístup ke mě. I přes veškeré moje "výstupy" se chovala celou dobu mile a i když jsem nespolupracovala zrovna ukázkově, dokázala si zachovat přátelský přístup. Přes veškerou její péči a snahu se mi nakonec narodila krásná dcera. Jestli se ještě budu muset na porodním sále ukázat jako budoucí maminka, rozhodně si budu přát rodit pod p. Konečnou.

Se srdečným pozdravem zdraví Lída a Kristýnka Liduška. 


Poděkování porodním asistentkám

26.5.2014

Dobrý den, chtěl bych moc poděkovat porodním asistentkám, které byly u porodu dne 8.5.2014(narození dítěte 16:35). Jejich přístup k mé manželce byl úžasný a velice trpělivý. Jsem opravdu rád, že jsme si vybrali právě Vaši nemocnici. Moc děkujeme.

Hradečný Jakub


Poděkování za úžasný přístup všech doktorů a sestřiček

19.5.2014

Dobrý den vážená paní Tisoňová,

Chtěla bych touto cestou poděkovat za úžasný přístup všech doktorů a sestřiček na gynekologicko-porodnickém oddělení, kteří se o mě starali před porodem a následně po porodu. Během mé hospitalizace po porodu (od 16. do 20. dubna) na oddělení šestinedělí jsem si všimla, že  je na chodbě k dispozici Kniha přání a stížností, bohužel s mým maličkým jsem neměla dostatek času, abych do knížky poděkování napsala, proto jsem se rozhodla poděkovat touto cestou a věřím, že i mé "díky" bude v Knize přání a stížností zveřejněno. Obrovské díky patří skvělé paní doktorce Michaele Rolné, ke které jsem chodila po ozvách na kontroly od 36. týdne těhotenství. Velmi si cením jejího vstřícného a milého přístupu a také jí vděčím za klid, který mi vždy po každé kontrole dodala, vzhledem k tomu, že podle mé gynekoložky jsem měla rodit už ve 35. týdnu a tak jsem se začala dost stresovat. Také velmi děkuji mým porodním asistentkám - hlavně paní Janě Halouzkové a paní Jitce /bohužel nevím příjmení/, bez kterých bych porod těžko zvládla do konce. Děkuji za úžasný přístup po celou dobu porodu a také za dodávání odvahy, síly a tolik potřebné energie!!!

A v neposlední řadě chci poděkovat VŠEM sestřičkám, jak z novorozeneckého oddělení, tak oddělení šestinedělí, které se staraly jak o mě, tak o mého syna. Ještě jsem se s takovým super přístupem ve zdravotnictví nesetkala. Všechny sestřičky byly vždy  milé  a ochotné poradit a pomoct kdykoli, když jsem potřebovala.I když samotný porod neřadím mezi mé nejhezčí zážitky, tak na tyto čtyři dny strávené v porodnici opravdu ráda vzpomínám.

Ještě jednou DĚKUJI !!!
Se srdečným pozdravem.

Dagmar Pezdová a Davídek :)


Poděkování gynekologicko-porodnickému oddělení

24.3.2014

Dobry den,

touto cestou bychom chtěli ocenit profesionalitu a individuální přístup, který manželce poskytla na novorozeneckém odděleni porodní sestra Jana Halouzkova a lékařka MUDr. Rolna.

S pozdravem,
Ing. František Smutny


Poděkování za bezproblémový porod

30.1.2014

Dobrý den,

dne 16. 1. 2014 ve 20:14 se nám narodil v Nemocnici Prostějov zdravý, krásný chlapec, jménem Ondřej K., s mírami 4000g, 54 cm. Z důvodu nekonečných mateřských povinností se k tomuto psaní bohužel dostávám až nyní. Ráda bych touto cestou vyjádřila poděkování celému Gynekologicko – porodnickému a Novorozeneckému týmu zdravotníků Nemocnice Prostějov. Děkuji MUDr. Rolné a hlavně porodním asistentkám, které měly tohoto dne denní i noční službu, za příjemné jednání, ochotu a perfektní vedení porodu přirozenou cestou. Mohu posoudit, jelikož jednoho pětiletého syna již doma máme. Velikou pochvalu zasluhují za individuální a citlivý přístup všechny sestřičky Novorozeneckého oddělení, v čele se staniční sestrou R. Kemelovou. Jí speciálně děkuji za spoustu užitečných rad a trpělivost při screeningovém vyšetření sluchu (OEA). Péče na Novorozeneckém oddělení je i při vysokém počtu a obratu pacientek dle mého soudu profesionální a přesto laskavé lidská, což nás s manželem mile překvapilo. Ještě jednou tedy patří mé, resp. naše velké poděkování všem těmto sestřičkám za podporu, trpělivost, milý úsměv a vlídné slovo, kterých není nikdy dost. 

Přeji všem hlavně pevné zdraví a taktéž nervy při výkonu tohoto krásného, avšak nelehkého povolání.

S pozdravem
Iveta K. 


Poděkování gynekologicko - porodnickému oddělení

23.8.2012

Dobrý den, dne 19.7.2012 se nám ve Vaší nemocnici narodila dcera Milena. Chtěli bychom poděkovat všem, kteří se o nás starali. Všichni byli moc milí a ochotní. Zejména bychom rádi poděkovali porodní asistentce Janě Němcové a další sestřičce z oddělení šestinedělí, jejíž jméno jsme zapomněli a která se s naší dcerou ráda mazlila. Byli jsme u Vás moc spokojeni, dcera je zdravá a má se čile k světu. Ještě jednou všem děkujeme.


Poděkování pacientky gynekologicko - porodnickému oddělení

2.6.2012

Dobrý den,

moc ráda bych touto cestou pochválila personál gynekologicko-porodnického oddělení v prostějovské nemocnici.

16. ledna letošního roku jsem tam porodila našeho druhého syna Filipa. Jeho starší brácha Maxim se narodil také ve vaší porodnici o dva roky dříve. Tehdy jsem byla s porodem velice spokojená a také jsem porodní asistentky i pana doktora chválila kudy chodila. Tak jsem si říkala, že po druhé už takové štěstí na skvělý personál mít nebudu a měla strach, na koho u porodu "natrefím". Moje obavy byly o to větší, protože jsem šla tentokrát rodit sama bez manžela, protože ten hlídal doma bráchu. Hodně lidí říká, že je lepší mít u porodu manžela, protože jsou potom prý na člověka hodnější. S tím já tedy rozhodně souhlasit nemohu, poprvé jsem manžela u porodu měla a podruhé ne, ale personál se choval v obou případech skvěle.

U tohoto porodu mi pomáhaly dvě porodní asistentky - Jitka Otrasová a Zuzana Zikmundová a také MUDr. Kateřina Blahová. Všechny tři byly NAPROSTO ZLATÉ. Během porodu mě skvěle vedly a hlavně povzbuzovaly a chválily, což jsem bez přítomnosti manžela zvlášť potřebovala. Určitě i díky nim proběhl porod bez komplikací. Měla jsem obavy i z toho, kdo mi poklidí věci na porodním sále, když tam nebyl manžel. Ale porodní asistentky i toto obstaraly, vše posbíraly a nechystaly na vozík, na kterém mě potom převezly na pokoj na oddělení. Vůbec jsem jim o to nemusela říkat a popravdě jsem jim za to v té euforii z narození syna ani myslím nepoděkovala.

Také musím říct, že s paní doktorkou Blahovou jsem se setkala několikrát i v poradně na ambulanci, kam se chodí na kontrolu poslední měsíc před porodem a její chování mě pokaždé mile překvapilo. Vždy se ke mně chovala velice laskavě a hlavně lidsky, což u lékařů často postrádám. Tato paní doktorka mi ale vždy vše trpělivě vysvětlila a sama od sebe mne informovala o tom, co se od poslední návštěvy změnilo, jestli došlo k nějakému progresu směrem k porodu atd. Ani jsem se jí nemusela na nic vyptávat, protože mi vše řekla sama od sebe.

Tentokrát jsem byla také velmi spokojená se sestřičkami na oddělení šestinedělí a i na oddělení novorozeneckém. Mladá blonďatá paní doktorka na miminka, jejíž jméno si ale bohužel nepamatuji, byla moc hodná. Při práci na ní bylo vyloženě vidět, že má děti opravdu moc ráda!

Takže ještě jednou všem moc děkuji!!! Opět mám díky jmenovanému personálu na narození syna moc hezké vzpomínky. Pokud by se mi snad náhodou někdy podařilo manžela "ukecat" na třetí miminko, tak opět určitě zamířím rodit do prostějovské porodnice.

Pěkný den

Kateřina B. a syn Filip


Poděkování gynekologicko-porodnickému oddělení

30.3.2012

Dovoluji si vyslovit poděkování personálu gynekologicko porodnického oddělení Nemocnice Prostějov pod vedením prim. MUDr. Aleše Nevrly, kde jsem byla v době své rizikové gravidity hospitalizována od 14.12.2011 do 24.2.2012. Oceňuji zejména velmi přátelské a vstřícné chování sestřiček na odd.gynckologie a šestineděli. Nechtěla bych také zapomenout na přístup a péči lékařů a dětských sester oddělení interrnediární péče pod vedením MUDr.Hany Řehulkové.

V neposlední řadě bych ráda poděkovala MUDr. Ivaně Polzerové a MUDr. Jiřímu Kinclovi za perfektní a bezproblémové vedení porodu. Dokonalé pooperační analgezii v péči personálu oddělení ARO JIP vděčím za rychlou rekonvalescenci po operaci.

S úctou a poděkováním
MUDr. Kateřina M. a syn Marek