Logo

Vy a Vaše zdraví Jsme součástí skupiny AGEL, největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

O nemocnici

Napsali jste nám


Poděkování dětskému oddělení

10.6.2019

Dobrý den,

chtěla bych touto cestou moc a moc poděkovat všem z dětského oddělení. Od prvotního příjmu bylo vše na jedničku. Děkuji za milé úsměvy celého personálu, za starost o dceru a profesionální péči. Díky Vám byl pobyt pro nás s dcerou méně stresující, malé se pak od Vás ani nechtělo. Přeji Vám co nejméně práce a spokojené pacienty.

Zuzanka s maminkou


Poděkování Dětskému oddělení

10.1.2019

Dobrý den,

chtěla bych velice poděkovat a vychválit Dětské oddělení resp. NDIP. Syn je od narození velice vážně nemocný a za celých 12 let jsme zažili ledacos, ale každodenně usměvavý, ochotný a milý personál, nikdy, až zde v Prostějově. Naprostý profesionální přístup s kombinací "domácího, rodinného" zázemí a přístupu.
Z Brněnské Dětské JIP by se k Vám měli chodit povinně zaškolovat, jak má fungovat sestra/doktor.

Děkujeme S.


Poděkování Dětskému oddělení

2.8.2018

Velice děkujeme za peci o nasi dceru. Byli jsme moc spokojeni jak s profesionalni peci, tak s velmi vstricnym a milym lidskym pristupem. Vse nam moc pomohlo v reseni zraneni daleko od domova. At se cele nemocnici dari!


Pochvala dětskému oddělení

16.7.2018

Vážený pane primáři, 

ráda bych poděkovala paní doktorce Jeřábkové a celému týmu sester za skvělý přístup. Včera jsem ležela s dcerkou na Vašem oddělení a velmi si vážím práce, kterou pro nás všichni dělali. Paní doktorka i sestřičky byly milé, klidné, usměvavé, vstřícné a já bych jim tímto ještě jednou ráda poděkovala.

Hezký den a stále tak milé lidi kolem sebe. S pozdravem L. K.


Poděkování Dětskému oddělení

2.7.2018

Dobrý den,

rádi bychom touto cestou poděkovali celému kolektivu na Dětském oddělení v Nemocnici Prostějov za příkladnou péči o naši tříletou dceru Sárinku Pošvancovou, která je dlouhodobě na umělé plicní ventilaci a byla v červnu hospitalizovaná dva týdny právě ve Vaší nemocnici. Sestřičky na tomto oddělení byly moc milé, ochotné a hezky se staraly o naši dceru Sárinku. Velký dík patří také panu primáři Tenorovi.

Srdečně všem děkujeme
Pošvancovi


Poděkování Dětskému oddělení a JIP

2.7.2018

Chtěla bych velice poděkovat dětskému lůžkovému oddělení a JIP za vzornou péči a úžasný přístup nejen ke mě jako "bojící se" matce, ale také o perfektní přístup k našemu 2letému synovi Adámkovi V. Byl u Vás přijatý s akutní bronchitidou a ihned při přijetí na JIP dne 28.6. jste jej dokázali uklidnit a hlavně mu pomoci po zdravotní stránce a mohl být tak přesunut na dětské lůžkové oddělení, kde byla opět kvalita všeho perfektní a mohli jsme být propuštěni 2.7. do domácího léčení.
Bohužel nevím všechna jména sestřiček a pomocného personálu, kteří měli tyto dny službu, ale jmenovitě především panu primáři MUDr.Josefovi Tenorovi, dále MUDr. Eva Budinská, MUDr. Renata Žmolíková, MUDr. Julie Trpělková a všechny úžasné sestřičky a pomocný personál.
Děkujeme za vše Lenka G. a Roman V.


Poděkování ORL oddělení a Dětskému oddělení

25.5.2018

Dobrý den, rádi bychom poděkovali za léčbu i starost o našeho syna Štěpána S., kterého jste operací zbavili vleklých zánětů kvůli přerostlým mandlím. Tímto děkujeme panu primáři, doktorům a personálu dětského a ORL oddělení.
Ještě jednou děkujeme, s pozdravem Kateřina a Jakub S.


Poděkování Dětskému oddělení

17.4.2018

Dobrý den,

tímto bych ráda poděkovala celému týmu pana primáře Tenory z dětského oddělení, za jejich pomoc a skvělý přístup při záchytu diabetes u mé 7 leté dcerky.
Po dobu 10 dní se o nás starali na výbornou a za to jim velice děkuji.

S pozdravem

H.


Poděkování Dětskému oddělení

16.4.2018

Dobrý deň, cez veľkonočné sviatky som bola hospitalizovaná s mojou 5-mesačnou dcérkou Anetkou na detskom oddelení. Chcela by som sa veľmi pekne poďakovať za perfektnú starostlivosť a príjemný ľudský prístup personálu. Ďakujem.
Katarína K.


Poděkování za výbornou profesionální péči celému zdravotnickému týmu na oddělení dětské JIP a Následné intenzivní péče o dítě

5.4.2018

Dobrý den,
dovolte mi touto cestou poděkovat za výbornou profesionální péči celému zdravotnickému týmu na oddělení dětské JIP a Následné intenzivní péče o dítě.

Dne 19. března byl na toto oddělení přeložen z ARA dětské nemocnice v Brně náš syn Viktor F., který trpí nevyléčitelnou nemocí Mukopolysacharidousou. Zápal plic a progres jeho nemoci způsobili, že mu musela být provedena tracheostomie a je odkázán na podporu plicní ventilace. Z tohoto důvodu musel být přeložen na oddělení Následné intenzivní péče o děti, aby se zde zotavil a já se zaškolila v péči o ventilované dítě. Sestřičky mi vše ochotně vysvětlily a naučily pracovat se všemi přístroji na kterých je Viktor závislý. Jejich ochoty a vstřícnosti si moc vážím. Paní sanitářky vždy usměvavé, ochotné pomoci při umývání, hygieně, převlékání a se stravou. Na celém oddělení vládne příjemná atmosféra. Díky tomuto přístupu jsme plně seznámeni s péčí a zaučeni se všemi přístroji, které budeme mít i doma. Také díky Pilotnímu programu, který má nemocnice uzavřen s VZP pojišťovnou nám byly všechny přístroje zajištěny. My můžeme po čtyřech týdnech jít s Viktorem domů a jsem si jistá, že to zvládneme. Za to vše velké díky.
S pozdravem Jana a Viktorek F.


Poděkování Dětskému oddělení a JIP

14.3.2018

Vážená paní Ing. Přikrylová,

chtěli bychom tímto poděkovat všem,kteří se podíleli na léčbě našeho syna Tomáše.

Pracovníkům akutní chirurgické ambulance,kolektivu dětského oddělení a dětské JIP, zvláště dr.Škývarové a dětské sestřičce Julii Holíkové.

rodiče Š.


Poděkování Dětskému oddělení

23.2.2018

Dobry den, chtela bych velice podekovat vasi detske pohotovosti a zejmena pani doktorce Renate Zmolikove za skvely pristup, poskytnuti informaci a rad a hlavne za doporuceni lecby, ktera memu synovi okamzite pomohla. Jeste jednou mockrat dekuji! Hezky den, S.


Poděkování Dětskému oddělení

13.2.2018

Dobrý den paní Jouklová,

chtěla bych touto cestou poděkovat za skvělou péči, která se mi a mé dcerce dostala ve vaší nemocnici. 

Byla jsem hospitalizovaná se svojí osmi týdenní dcerkou Kristýnkou na dětském oddělení (28. - 30. 1. 2018). Všechny  lékařky,sestry i pomocný personál dětského oddělení a dětské pohotovosti k nám byl velice milý, vstřícný a empatický.

Chtěla bych poděkovat i lékařkám, které nás měli v péči na oddělení: MUDr. Pavlína Korkešová a MUDr. Renata Žmolíková, za jejich opravdu lidský přístup ke mě, jako k vyplašené a úzkostné matce, tak i k moji malé dcerušce.

Nejvíce bych, ale chtěla vyzdvihnout sestru, která mi neskutečně pomohla. Měla noční směnu, moje malinká měla velké bolesti, nezastavitelný pláč, který jsem sama nedokázala utišit. Sestra mi s maličkou pomohla, ukonejšila ji svým milým hlasem, chováním, pomohla do ní dostat stravu, ukázala mi úlevové polohy pro miminko, a dala spoustu užitečných rad, kterými se velice s pokorou řídím. Díky této sestře -  Mgr. Anežce Vítkové, jsem se po více než osmi dnech klidně vyspala.

Věřím, že se moje slova velkého díku dostanou ke správným lidem.

s přáním hezkého dne

Kateřina K.


Poděkování Dětskému oddělení

20.12.2017

Chtěla bych podekovat oddeleni nasledne intezivni pece za skvelou peci o moji postizenou vnucku kterou mam v opatrovnictvi. Kolektiv tohoto oddeleni se o ni prikladne stara a jsem vdecna za jejich peci. Z vlastni zkusenosti vim co pece o takove dite obnasi a cele oddeleni se o tyto deti skvele stara zacoz jim dekuji. S pozdravem S.


Poděkování Dětskému oddělení

8.12.2017

Vážené vedení nenocnice a pane primáři,

předem se velmi omlouvám za nevyžádaný email, ale nemohla jsem si odpustit napsat Vám svoji zkušenost s Nemocnicí Prostějov.

Na několik dnů byl můj syn (7 měsíců) hospitalizován na dětském odd. Vaší nemocnice. Velmi jsem se toho obávala, neboť se od jeho narození  potýkáme se zdravotními komplikacemi, a každá návštěva lékaře je pro něj traumatizující.

Na Vašem oddělení však vše bylo jinak!  Báječné sestry, které o nás neustále velmi pěkně pečovaly, stále se ptaly, co potřebujeme, a neskutečně nám se vším pomáhaly, mi byly velkou oporou. Když syn v noci začal plakat, než jsem se já vymotala z postele, už u nás byly dvě sestry, a situaci řešily. Když jsem sestru přivolala zvonkem, byla u nás za pár vteřin,a vždy okamžitě zajistila to, co jsem potřebovala. Stejně tak pomocný personál - dámy se pokaždé zajímaly o to, zda má kaše pro syna správnou teplotu a hustotu (pro někoho maličkost, pro mámu, jejíž syn odmítá jíst, nedocenitelná pomoc), zda máme dostatek pití či potřebujeme převléknout postýlku i během dne apod. Paní lékařky byly vždy při vyšetření velmi citlivé a přistupovali k synovi šetrným způsobem. I přestože je práce zdravotního personálu velmi náročná, vždy za námi každý chodil s úsměvem a vlídným slovem.

Lékařská péče samozřejmě byla perfektní, avšak já,jako matka, si nejvíce cením lidského přístupu Vašich zaměstnanců a toho, že si můj syn neodnáší další trauma z lékařského prostředí, ale vzpomínky na vždy usměvavé tety, které se ho pokaždé v jeho nemocí ovlivněné pochmurné náladě snažily rozveselit.

I když se nacházíte v provizorních prostorách, nebylo to vůbec znát. Překrásná výzdoba zimními motivy, nádherný vánoční stromek, dáreček od sestry na Mikuláše, nemocniční klaun, velmi dobré jídlo a hlavně úžasný personál, to vše nám pobyt velmi zpříjemnilo.

Tímto Vám za to moc a moc děkujeme.

S pozdravem Pavla E. a syn Oliver


Poděkování Dětskému oddělení

17.6.2017

Poděkování dětskému oddělení.

Vážený pane primáři Tenoro, děkujeme mockrát za vlídný a milý přístup celého personálu dětského oddělení v době hospitalizace naší dcerky Alžbětky. Ač jsme si zažili opravdu náročné chvilky, zejména při zavádění hadičky na ph-metrii, nevzpomínáme na tento pobyt ve zlém. Doktoři i sestřičky naši malou dcerku během zavádění hadičky povzbuzovali a chválili, jak je šikovná, přestože její hlas se nesl téměř celým dětským oddělením. Alžbětka se mě asi týden po návratu z nemocnice ptala, kdy si zase může jít pohrát do herny v nemocnici. Chceme vám poděkovat za příjemné prostředí, které v nemocnici vytváříte, za péči a úsměvy, které malým pacientům věnujete.

S poděkováním Ester R.


Poděkování Dětskému oddělení

7.5.2017

Dobry den chci moc podekovat,za ochotu a rychlou,odbornou a milou pomoc pani dr. Rehulkove na detskem odd. opravdu dekuji. Marta H.


Poděkování panu primáři Tenorovi a celému týmu sestřiček na dětském oddělení

13.3.2017

Rádi bychom poděkovali panu primáři Tenorovi a celému týmu sestřiček na dětském oddělení za vlídný přístup a snahu to skutečně pomoci naší dceři Pétě, která má od narození vážně poraněnou míchu. Náš dvoudenní pobyt na oddělení byl moc příjemný a těšíme se na další spolupráci!


Poděkování Dětské LPP a Infekčnímu oddělení

28.2.2017

Dobrý den,

chtěla bych touto cestou moc pochválit lidský přístup i pečlivost paní doktorky paní Zuzany Leblové. V sobotu 18.2.2017 jsem s dcerkou navštívila dětskou pohotovost. V tento den měla zrovna své 6. narozeniny a kromě zlomené ručky to byla její první návštěva pohotovosti. Měla teplotu a samozřejmě se jí tam moc nechtělo. Přece jenom je zvyklá na "svého" pana doktora. Z obou z nás nervozita opadla, když jsme přišly do ordinace a viděly milou a profesionální paní doktorku.  Diagnóza byla neobvyklá: "Růže". Paní doktorka zvažovala možnosti léčby, vše se mnou probrala, poctivě počítala dávky léčiv. Byla jsem moc ráda, že dcerku nakonec po výsledcích CRP nehospitalizovala. Věřím, že pokud to situace umožní, léčí se děti doma rychleji. Psychika je moc důležitá. V neděli jsme byly na kontrole a jiná lékařka nevěřila jak je dcerka v dobré náladě, veškeré příznaky nemoci zmizely a kdyby nožka nebyla zarudlá, ani by nebylo poznat, že  je nemocná. Do lékařské zprávy i uvedla, že dcerka vypadá spokojeně.

Náš dětský lékař mi poté sdělil, že jsme měli "štěstí" zrovna na lékařku z infekčního oddělení, což jsem do té chvíle netušila. Možná i proto jsem cítila, že jí můžu na sto procent důvěřovat. V lékárně lékárnice přepočítávala dávku antibiotik, protože se jí to zdálo velké množství. Po sdělení váhy dcerky a výpočtu, sdělila, že je to v pořádku. Nečekala jsem, že by to mělo být jinak- paní MUDr. Leblová počítala antibiotika v sirupu, v tabletách, zeptala se co pro nás bude lepší....

Přiznám se, že než jsme se na pohotovost vydali, zvažovala jsem zda nejet do Olomouce. Tušila jsem, že se nejedná o standardní nemoc. Jsem ráda, že jsem nedala na to co člověk někde zaslechne. Vše je totiž o lidech a v Olomouci mohl mít službu mnohem méně kvalifikovaný nebo příjemný lékař a zbytečně bychom trávili víc času v autě a možná i v čekárně. I paní doktorka, která měla službu na dětské pohotovosti v neděli byla příjemná, není nic co bych jí vytkla. Paní doktorku Leblovou ale chválím kudy chodím a tak jsem si řekla, že by to měli vědět i její nadřízení :)

Děkuji za Vaši práci, které si moc vážím a přeji spoustu spokojených pacientů.

S pozdravem

Iveta N. a dcera Deniska


Poděkování dětské JIP

7.7.2016

Ještě jednou děkuji Vašim sestřičkám JIP, které se pečlivě staraly o mou dceru A. Smékalovou v noci ze dne 30.6. - 1.7.2016. J.S. matka


Poděkování dětské JIP

7.7.2016

Vážený pane primáři, upřímně děkuji paní MUDr. Řehulkové a paní Mudr. Korkešové za profesionální péči a lidský přístup při ošetřování mé dcery Adély Smékalové. Také děkuji setřičkám JIP, které pracovaly a pečlivě ošetřovaly mou dceru v noci ze dne 30.6.-1.7.2016 i dalším sestřičkám. Velmi Vám všem děkuji a vážím si Vaší práce. Jaroslava S. matka


Poděkování porodnickému oddělení včetně novozozeneckého

4.7.2016

Poděkování

Dobrý den. Chtela bych poděkovat celému personálu porodnice včetně novorozeneckého oddělení za péči. Dne 21.6.jsem porodila dceru Janu(moje 3.dítě) porod skončil akutní sekcí kdy se mi odloučil kousek placenty. Díky za záchranu naší princezny a super přístup všech. Rodila jsem 3x pokaždé v PV a behem 6 let se péče opravdu o dost zlepšila hlavně sester na novorozeneckém jsem byla opravdu hodne mile překvapená. Na porodni asistentky uz super jak pred 3 lety tak pred 6 lety tak i tentokrat. Mockrat dekuji. Samozrejme velky dík patří doktorům a všem kteří nam malou zachránili


Poděkování dětskému oddělení

26.5.2016

Vážený pane primáři!

Dovolte mi, abych Vám vyjádřil svou vděčnost. Děkuji Vám i ošetřující paní doktorce za péči při hospitalizaci v rámci mého netypického a nespecifického ochoření. Mimo trhání mandlí v dětském věku jsem v nemocnici v životě nebyl. Jsem rád, že se vše zdárně zvládlo a že i nožička  jen pobolívá a již se ani "nečervená".

V. M.


Poděkování dětskému oddělení

22.4.2016

Vážení, 

v úterý dne 19. 4. 2016 nás v naší malé vesnické školičce navštívily sestřičky z dětského oddělení nemocnice Prostějov. Předvedly dětem „Jak si správně mýt ruce". Samozřejmě o hygieně si ve školičce s dětmi povídáme, ukazujeme jim různé obrázky bacilů a vysvětlujeme, jak je čistota důležitá a jaké jim hrozí nebezpečí když nebudou dodržovat hygiehu.

Ale z úst odborníků je to pro děti zajímavější a přece jen mají před bílým pláštěm větší respekt. Preventivním programem děti provázela kapička vody, kterou ztvárnila jedna ze sestřiček. Další vyprávěly pohádku „O Lucince", která onemocněla z neumytého jablka a dokonce skončila v nemocnici. Pro děti bylo také zajímavé interaktivní vyučování, které měly sestřičky připravené. Nejzajímavější však pro ně bylo praktické mytí rukou a hlavně to, že si mohly sami zkontrolovat výsledek pod UV lampou, kterou si sebou děvčata přivezla.

Děti byly nadšené a rychle si osvojovaly správnou techniku mytí rukou. Jako poděkování sestřičkám přednesly krátkou básničku „To jsou ruce, to jsou dlaně, mýdlo s vodou patří na ně...." a poděkovaly za dárečky. Bylo to opravdu příjemně ztrávené dopoledne.

Člověk by mohl říct, co je na tom? Mytí rukou, taková samozřejmost. Měli byste však vidět, jak toho byly děti piné a jak vše vyprávěly rodičům. A když nyní pozorujeme děti v koupelně, je jasně, že návštěva sestřiček toho v naší školce opravdu hodně zanechala. Děti mají před sebou v koupelně obrázky postupu mytí rukou, které jim sestřičky věnovaly a opravdu je vidíme, jak si umývají palečky a pěstičky mají sevřené do špetky, když se věnují mytí nehtíků. Dokonce jeden druhému radí, jak to udělat správně.

Chtěla bych za všechny děti a zaměstnance ještě jednou poděkovat za velmi výstižnou a hravou formou připravenou preventivní besedu, kterou předvedly pracovnice vaší nemocnice v MŠ Víceměřice. Jistě jim příprava dala spoustu práce a zabrala jejich vzácný čas. Přeji jim do další práce hodně chuti a věřte, že jejich práce opravdu není zbytečná. Ještě jednou velký dík a doufám, že se v naší MS ještě setkáme. 

Za MŠ Víceměřice Tihelková Jitka - ředitelka 

 


Poděkování gynekologicko - porodnickému oddělení

20.4.2016

Ráda bych poděkovala celému oddělení prostějovské porodnice. Byla jsem moc spokojená s celým personálem a přístupem, jak na porodnickém oddělení, tak na oddělení šestinedělí. Prostředí porodnice též moc příjemné. Zvláště děkuji sestřičce Večerkové a Hebelkové za velkou oporu ve snaze o "rozkojení". Věřím, že je nám doma podaří vše dotáhnout do zdravého konce ! :)

Prostějovskou porodnici Doporučím !!!

Maminka Jindřiška K. + Vojtíšek


Poděkování dětskému oddělení

16.3.2016

Vážený pane řediteli,

ráda bych touto cestou srdečně poděkovala všem zaměstnancům dětského oddělení, za vstřícnou a velmi pečlivou starost a mou nemocnou dcerku Verunku D. Mé poděkování patří všem ošetřujícím lékařkám, sestřičkám, sanitářkám i těm, co se starají o uklid. To vše v čele s primářem MUDr. Tenorou. Cením si jejich náročné a odpovědné péče o naše oddělení ...

s úctou vděčná maminka


Poděkování dětskému oddělení

6.1.2016

Tento dopis píši Vám pane řediteli Prostějovské nemocnici a touto cestou chci napsat své kladné vyjádření na dětské oddělení v nemocnici Prostějov. Jsem šťastná že jsem z okresu, protože jsem byla i z mým synem několikrát hospitalizovány ve více nemocnicích, v Brně, Přerově a musím říct ze své zkušenosti že dětské oddělení a Jednotka intenzivní péče, které pod vás spadají je nejlepší ze všech nemocnic. Úžasná profesionální peče, velmi kladný a profesionální přístup pana Primáře, doktorů a hlavně sestřiček i personálu kteří v těch nejhorších chvílích našeho života při zjištění cukrovky D1 u syna Jiřího K. 11 let pomohli profesionálním přístupem a srdcem na svém místě. Pořad jsem se ptala všech a vždy mi byli sděleny všechny okolnosti jak pečovat a žít normální život s touto celoživotní nemocí. Je to úžasný tým na správném místě a děkuji je málo zato co pro mne a syna udělali ale i tak touto cestou chci poděkovat moc moc děkujeme a buďte pyšný že je tam máte, já jsem a vždy budu je považovat za rodinku která k nám patří s pozdravem maminka Simona V.

DĚKUJEME

Také poděkování Pojišťovně Ministerstva vnitra za schválení být ze svým synkem.


Poděkování novorozeneckému oddělení

29.11.2015

Vážený pane primáři,

chceme Vám velice poděkovat za Vaši vstřícnist vůči našim přáním spojeným s porodem našeho syna Františka. Celý Váš tým o nás nádherně pečoval. Děkujeme zvlášť za možnost bondingu, díky čemu jsme mohli hned od narození trávit veškerý čas s Františkem v bezprostředním kontaktu, co jak pro maminku, tak pro miminko je nezapomenutelný zážitek a pro Františka navíc neocenitelný start do života. Ještě jednou mnohokrát děkujeme za veškerou péči.

S vděčností Ivona a Pavel B.


Poděkování dětskému oddělení

3.11.2015

Dobrý den,

ráda bych tímto poděkovala celému personálu dětského oddělení, kde jsme byli od pátku hospitalizovaní se synem. Všechny doktorky i sestřičky se o nás moc hezky staraly, byly vždy usměvavé a k synovi moc hodné. Vše mi vysvětlovaly a jejich přístup byl velmi lidský. Jsme samozřejmě rádi, že už jsme doma a doufáme, že Vaše služby zase nějakou dobu nebudeme potřebovat, ale pokud by někdy v budoucnu zase k hospitalizaci došlo, budeme se na pobyt v nemocnici skoro těšit :-)
Ještě jednou děkujeme,
Petra K. se synem Vojtou


Poděkování dětskému oddělení a oddělení chirurgie

28.10.2015

Vážená paní Přikrylová,

v minulých dnech jsem byl na jednu noc hospitalizovaný ve Vaší nemocnici. S přístupem personálu jsem byl velice mile překvapený a potěšený. Proto bych rád poděkoval všem sestřičkám na dětském oddělení pro větší děti za ochotnou a milou péči, díky které mi celý pobyt zpříjemnily. Poděkovat bych chtěl také za laskavou péči doktorům, a to konkrétně paní MUDr. Chantal Kožakové, MUDr. Zuzaně Vymětalové a panu primáři MUDr. Josefu Tenorovi.

Byl bych rád, kdyby toto krátké poděkování dorazilo do rukou všem výše zmíněným. Jejich práce a velmi lidský přístup je opravdu na vysoké úrovni.

S pozdravem

Lukáš V.