Logo

Vy a Vaše zdraví Jsme součástí skupiny AGEL, největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

O nemocnici

Napsali jste nám


Poděkování Ortopedicko-traumatologickému oddělení a Centru léčebné rehabilitace

27.9.2019

Vážená paní ředitelko,

podstoupila jsem na ortopedii  nemocnice Prostějov dne 28.8.2019 operaci  kyčelního kloubu a po týdnu na ortopedii i čtrnáctidenní léčbu v Centru léčebné rehabilitace. Dovolte, abych alespoň touto cestou vyjádřila srdečné díky všem pracovníkům ortopedicko-traumatologického oddělení, v čele s mým operatérem primářem MUDr. Pavlem Pilařem, i pracovníkům Centra léčebné rehabilitace, vedeném primářem MUDr. Petrem Konečným, včetně kolektivu fyzioterapeutů, zvláště paní Pavle Poslušné, která vedla mou rehabilitaci. Srdečný dík patří i kolektivu pracovníků JIP za jejich vzornou péči v době bezprostředně po operaci.

Velice oceňuji jejich přístup k pacientům, milé a vstřícné jednání plné srdečnosti a optimismu, to jak vše pacientovi vysvětlili, aby věděl,  jak si po zákroku počínat a jak zdolat úskalí pro zdravého zcela běžných úkonů. Nemohu nevzpomenout i to, že při všem byla zřejmá perfektní organizace práce, jejíž samozřejmou součástí byla péče o všestrannou spokojenost a pohodu pacientů.

Přeji mnoho dalších úspěchů ve vaší náročné práci,
I.W.                                                     


Poděkování Ortopedicko - traumatologickému oddělení a Centru léčebné rehabilitace

19.4.2019

Dobrý den, v nemocnici Prostějov jsem 4. 4. 2019 absolvoval náhradu kyčeního kloubu a velmi rád bych touto cestou poděkoval jak MUDr. J. Grénarovi, který mě operoval, tak i celému kolektivu Ortopedického oddělení a Centra léčebné rehabilitace. Během svého pobytu jsem se na všech úrovních setkal s vysokou mírou profesionality a vstřícným a mimořádně citlivým přístupem. Má zkušenost s hospitalizací je veskrze pozitivní a jsem vděčný za pomoc s překonáním předoperačních problémů.
Z. B.


Centrum léčebné rehabilitace

28.3.2019

Dobrý den,
chci veřejně poděkovat fyzioterapeutce paní Stanislavě Musilové za příkladnou péči při
méně častých komplikacích, které nastaly po zlomenině malíčku na ruce.
Nebýt její ochoty tyto problémy řešit, tak snad bych ani nemohl ruku řádně využívat

Po návratu z FN Olomouc jsem v únoru nastoupil intenzivní fyzioterapii u paní Musilové.
Bylo náročné uvést dle možnosti do pohybu zatuhlé prsty a zápěstí.

Svoji práci odvádí s maximální snahou pomoci pacientovi k jeho uzdravení.
Léta praxe jsou znát a hlavně pozitivní přístup, měla by předávat dál své letité zkušenosti.

Ještě jednou velké díky paní Musilová a přeji mnoho spokojených pacientů.

S pozdravem


Poděkování Centru léčebné rehabilitace a Ortopedickému oddělení

7.3.2019

VáženÍ,

Dne  23. 11. 2018 se mi přihodil úraz, kdy jsem si pořezal šlachy palce pravé ruky a byl ve vašem zařízení operován a jeden den hospitalizován.

Chtěl bych touto cestou velice poděkovat p. MUDr. G. za dobře provedenou operaci (nejen dle mého názoru), dále p. MUDr. N, ale i celému personálu traumatologického odd. za péči, ochotu, lidský přístup, čisté a upravené prostředí.

Dále bych chtěl poděkovat děvčatům na rehabilitaci .

Obvzvlášť velký dík a uznání patří zejména pí M., která mi nalila do žil hned zpočátku přes můj pesimismus optimismus s tím, že to bude dobré a na její průpovídku „že tančíme na tenkém ledě“ v době, kdy se mohlo při neopatrné manipulaci něco přihodit nikdy nezapomenu. Opravdu žena na svém místě. Její práce byla opravdu tou takzvanou třešničkou na dortu. Už setkání s ní léčí a uzdravuje.

Dnes dokončím rehabilitace, cítím se dobře, palec je funkční a proto ještě jednou veliké díky s přáním mnoha spokojených pacientů jakým jsem byl já.

Ať se daří a zůstávám s pozdravem.

M. M.


Poděkování Infekčnímu oddělení a Centru léčebné rehabilitace

10.10.2018

Dobrý den,

chtěla bych vyslovit velké uznání  infekčnímu oddělení nemocnice v Prostějově, na kterém jsem byla hospitalizovaná od 21.8 do 4.9.2018. Na infekční jsem byla přeložena z oddělení neurologie, kde mi po 10 dnech diagnostikovali boreliozu.  Po  celou dobu pobytu jsem se setkávala s ochotou, úsměvy a dobrou náladou od lékařů až po úklidové pracovnice, takže se postupně vytrácely moje obavy a strach .  Paní doktorka Pavličíková mi vysvětlila, co mne postihlo a dodala mi víru, že se můj stav brzo začne zlepšovat. Sama pro to udělala maximum co se týče léčby a také hned přistoupila k rehabilitaci.  Brzo se začala moje schopnost , zpočátku neschopnost  pohybu zlepšovat a já jsem pomalu začala chodit a přestávala padat, i když chůze byla hodně nejistá. 

A tak Vás prosím, poděkujte jim za mne také Vy , opravdu si to zaslouží . Byla bych jim to napsala i do knihy na oddělení, ale v důsledku nemoci se mi dosud nedaří nic čitelně napsat a tak se obracím na Vás

Musím říci, že i rehabilitace je vynikající a všude se setkávám jenom s porozuměním a ochotou a díky jim se stále moje potíže zmenšují.

Přeji pěkný den a děkuji

Marta D.


Poděkování Centru léčebné rehabilitace

26.4.2018

Poděkování Centru léčebné rehabilitace

Děkuji primáři MUDr. Petru Konečnému, PhD., MBA, fyzioterapeutkám Mgr. Zdeňce Sládkové, Janě Benešové a Renatě Španerová, dipl. ergoterapeutce za jejich profesionální výkon, laskavost a vstřícnost po dobu mé rehabilitace.
Vždy jsem se těšila na rehabilitaci pod jejich vedením, na jejich úsměv, dobrou náladu a atmosféru, která tam byla. To vše mi také pomáhalo a konečný výsledek podstatného zlepšení mého zdravotního problému byl a je znát. Ještě jednou moc děkuji.
Ludmila 75 let


Poděkování Centru léčebné rehabilitace a Ortopedickému oddělení

28.2.2018

Dobrý den,

chtěla bych touto cestou poděkovat za výbornou péči a profesionální přístup celého personálu během mého pobytu ve Vaší nemocnici.

Minulý týden 21. 2. 2018 jsem podstoupila artroskopii kolene. Vše proběhlo naprosto v pořádku, operace se podařila. Byla jsem velmi potěšena opravdu vstřícným, laskavým jednáním všech lékařů, sester, rehabilitační pracovnice. Nepovažuji to za samozřejmost, vážím si toho a moc všem děkuji.
Přeji hodně úspěchů, spoustu spokojených pacientů a hlavně pevné zdraví.

Adéla S.


Poděkování Centru léčebné rehabilitace

19.1.2018

Pochvala a poděkování pro centrum léčebné rehabilitace a lůžkové rehabilitační oddělení:
Dobrý den, chtěl bych vám z celého srdce upřimně poděkovat za veškerou péči o moji osobu a zároveň pochválit za Váš velmi vstřícný přístup k pacientům. Na Vaše oddělení jezdím již 16 let a velmi se mi u vás líbí. Přeji Vám do další práce hodně úspěchů a mnoho spokojených pacientů. Zdraví

Vás Jakub V.


Poděkování Centru léčebné rehabilitace

18.1.2018

Pochvala a poděkování pro centrum léčebné rehabilitace a lůžkové rehabilitační oddělení:
Dobrý den, chtěl bych vám z celého srdce upřimně poděkovat za veškerou péči o moji osobu a zároveň pochválit za Váš velmi vstřícný přístup k pacientům. Na Vaše oddělení jezdím již 16 let a velmi se mi u vás líbí. Přeji Vám do další práce hodně úspěchů a mnoho spokojených pacientů. Zdraví Vás Jakub V.


Poděkování Ortopedicko - traumatologickému oddělení a Centru léčebné rehabilitace

29.12.2017

Vážená paní MUDr. Marie Marsová MBA, 
ve dnech 16.10.2017 až 8.11.2017 jsem absolvoval operaci kyčelního kloubu pravé nohy a následnou rehabilitaci v nemocnici Prostějov. S poskytnutou péčí jsem byl velice spokojen. Chtěl bych proto poděkovat za profesionální a zároveň velmi vstřícný a lidský přístup vašich lékařů, zdravotních sester a také rehabilitačních pracovníků. Jmenovitě bych rád vyjádřil poděkování ošetřujícímu lékaři MUDr. René Klocovi, sestře Vlastě Hrubé, primáři ortopedicko-traumatologického oddělení MUDr. Pavlu Pilařovi, primáři Centra léčebné rehabilitace MUDr. Petru Konečnému, Ph.D., MBA, fyzioterapeutce Mgr. Kateřině Frantalové a obecně celému kolektivu obou oddělení nemocnice, kde jsem strávil tři týdny svého života. Díky skvělé péči Vašich kolegů se mi dnes necelé tři měsíce po operaci daří velmi dobře a brzy se budu pohybovat již zcela samostatně a mohu říci, že mne tak zase vrátili do života. Byl bych rád, kdybyste jim mé poděkování předala. 
S přátelským pozdravem, 
Antonín H.


Poděkování Internímu oddělení, Neurologickému oddělení a oddělení Rehabilitace

20.12.2017

Vážená paní ředitelko,

dovolte mi poděkovat Vašim lékařům, sestřičkám a sanitářům na:

  • interním a neurologickém oddělení, kde jsem byla hospitalizována
  • oddělení rehabilitace, kde se snažili, abych mohla bez bolesti chodit (což se jim také podařilo). 

Oceňuji jejich profesionalitu, ochotu a vlídný přístup. 

Přeji pěkné Vánoce a všechno dobré do nového roku 2018. 

S. Zdeňka 


Poděkování Centru léčebné rehabilitace

21.11.2017

Chtěl bych touto cestou pochválit a poděkovat oddělení centra léčebné rehabilitace, kde jsem se setkal s příjemným a ochotným personálem. Jsem po vážné autonehodě a několika operacích, již rok v neschopnosti a špatné pohyblivosti. Vaše centrum mi velmi pomáhá k návratu do běžného života. Jsem překvapen a spokojen s Vaší profesionální péčí a výsledky Vaší práce a myslím si, že Vaše oddělení by mohlo být příkladem mnoha jiným zdravotnickým zařízením. Ještě jednou děkuji, s pozdravem Roman Hlubinka


Centrum léčebné rehabilitace

19.11.2017

Vážená paní doktorko, předsedkyně představenstva!

 

Ráda bych poděkovala vaší nemocnici, zejména celému oddělení léčebné rehabilitace, pod vedeném primáře MUDr. Petra Konečného, Ph.D., MBA. 

V roce 2014 jsem prodělala velmi těžkou mozkovou mrtvici, po které jsem ochrnula na levou polovinu těla a ocitla se na vozíku. Postupně jsem absolvovala následnou rehabilitaci ve Fakultní nemocnici v Brně Bohunicích, Rehabilitačním ústavu v Karviné, v lázních Klimkovice a v řadě ambulantních rehabilitací..  Po necelých třech letech intenzivních rehabilitací pod vedením odborných fyzioterapeutů i doma mi zůstalo velmi špatně fungující akrum levé ruky a některé poruchy kognitivních funkcí.

Na jaře letošního roku jsme viděli v televizi, že vaše rehabilitační oddělení používá robotickou ruku Gloreha, o které na rehabilitaci v Brně v té době vůbec nic nevěděli.  Obrátili jsme se tedy na primáře Konečného. Ten mě s manželem velmi vlídně přijal, vyšetřil a doporučil přijetí na vaše rehabilitační oddělení. 

Na jaře jsem byla u vás čtrnáct dní a teď na podzim opět na dva týdny. Na mé ruce je vidět výrazné zlepšení, což mi dodalo nový optimismus a chuť dále bojovat.

Pan primář Konečný, ostatní lékaři, fyzioterapeutky, ergoterapeutky, sestry i ostatní personál rehabilitačního oddělení byli velmi obětaví, vlídní a zatím jsem nikde nezažila tak bezvadný přístup na lůžkovém oddělení.

A hlavně mě i lékaře v Brně, kteří četli zprávu z vaší nemocnice překvapilo, s jakou vysokou odborností pracuje kolektiv pod vedením primáře Konečného.

Ještě jednou tedy  děkuji všem!

Mgr. Simona L.


Poděkování Centru léčebné rehabilitace

2.8.2017

Pochvala pro oddělení lůžkové rehabilitace
Dobrý den, chtěl bych touto cestou poděkovat veškerému personálu za péči o moji osobu, na rehabilitaci jezdím již 15 let a s péčí jsem velmi spokojen, je na velmi vysoké úrovni. Přeji Vám všem hodně úspěchů a hodně spokojených pacientů. Jakub V.


Poděkování Centru léčebné rehabilitace

3.6.2017

Dobrý den,

byla jsem 19.6.-23.6.2017 hospitalizována v Centru léčebné rehabilitace Vaší nemocnice. Chtěla bych touto cestou poděkovat personálu Centra za výbornou odbornou péči. Můj zdravotní stav se během hospitalizace výrazně zlepšil a nadále zlepšuje, protože dochází do Centra ambulantně nadále. Přístup zdravotnického personálu v čele s panem primářem byl a je profesionální a velmi přátelský. Chtěla bych těmito řádky vyjádřit poděkování a spokojenost. 

S pozdravem 

Helena H.


Poděkování Ortopedicko - traumatologickému oddělení a Centru léčebné rehabilitace

26.5.2017

Chtěla bych moc poděkovat za příkladnou péči a lidský přístup po mém úrazu a operaci, především MUDr. Ivo Navrátilovi, celému personálu traumatologického oddělení a současně celému kolektivu rehabilitačního oddělení v čele s prim. MUDr. Konečným.
H. Alena


Poděkování pro Ortopedii, JIP CHO a Centrum Léčebné rehabilitaci

9.5.2017

Dobrý den,

dne 3.4.2017 jsem v prostějovské nemocnici prodělala náročnou operaci. TEP pravého kolene pod vedením Dr. Leopolda Hoferka. Po dobu tří týdnu, kdy trval můj pobyt ve Vaší nemocnici jsem prošla ortopedií, JIP a rehabilitací. Všude jsem se setkala s velkou profesionalitou, ohleduplností a taktem personálu.Proto všem moc a moc děkuji za péči, kterou mi věnovali. Děkuji i anesteziologům a všem, kteří mě na tuto operaci připravili.

S pozdravem Věra V.. 


Poděkování Ortopedicko-traumatologickému oddělení a Centru léčebné rehabilitace

17.10.2016

Dobrý den,

v červnu jsem byla hospitalizována na ortopedicko-traumatologickém oddělení v nemocnici Prostějov, se zlomenou pažní kostí. Touto cestou bych chtěla moc poděkovat panu lékaři Mudr. Ivo Navrátilovi za skvělý lékařský přístup jak při operaci, tak při léčbě. 

Následně jsem navštěvovala rehabilitační cvičení, kde se mi plně věnovala paní terapeutka Jana Jakubská Dis.. Její přístup byl nejen velmi profesionální, ale měla pro mě velké pochopení, uměla mi vše vysvětlit, velmi mě potěšilo, že ke mně tak srdečně přistupovala. Také bych ráda poděkovala ergoterapeutce paní Mgr. Renatě Spannerové, která se mi také plně věnovala a velmi mi pomohla jak profesionálně, tak po lidské stránce.

Velkým přínosem bylo pro mě i kolektivní cvičení. 

Děkuji všem, kteří mi pomáhali a věnovali mé léčbě čas a trpělivost.

Přeji všem pacientům, aby měli stejné pocity a byli tak spokojeni s přístupem všech jako já.

S přáním hezkého dne

Dáša D.


Poděkování Centru léčebné rehabilitace

11.10.2016

Dobrý den,po operaci páteře jsem docházel na cvičení na ambulanci clr,měl jsem to štěstí,že jsem se dostal do rukou terapeutek Kateřiny Kovaříkové a Aleny Navrátilové, je opravdu vidět,že umí a že je jejich práce baví a pro mně byla radost a potěšení k nim chodit na cvičení,děkuju vám .)
michal s.


Poděkování Centru léčebné rehabilitace

4.10.2016

Vážení pracovníci vedení Agel moc bych chtěl touto cestou vyzdvihnout velkou pochvalu celému rehabilitačnímu oddělení za jejich profesionální a lidský přístup ke všem pacientům chodím od minulého týdne do prostějovské nemocnice na rehabilitaci ze zápěstím je to moc pěkně zrekonstruované ještě jednou velký dík za péči spokojený pacient Jiří K. z Prostějova


Poděkování centru léčebné rehabilitace

20.8.2016

Ve dnech 20. 6 -29. 6. 2016 jsme byla hospitalizována v centru léčebné rehabilatace - lůžkové oddělení po opakované operaci páteře. Chtěla bych velmi poděkovat celému personálu za velmi dobrou péči. Hlavní dík ale patří fyzioterapeutce DiS Věře Vychodilové, která mi velice pomohla po fyzické, ale i psychické stránce. Ještě jednou velice děkuji. Bronislava Z.


Poděkování pro Ortopedické oddělení, JIP, Centrum léčebné rehabilitace

9.8.2016

V dubnu 2016 jsem prodělal operaci TEP kolene. Od počátku pobytu v prostějovské nemocnici mi byl poskytnut profesionální přístup operatéra MUDr. Hoferka, pracovníků JIP a sester ortopedického oddělení.
Velký dík patří fyzioterapeutkám Centra léčebné rehabilitace, kteří mě provázeli po celou dobu mé hospitalizace. Poděkování patří Mgr. Evě Sloukové po jejíž terapii jsem končill s výrazným zlepšením hybnosti kolene i celkové kondice.

Děkuji všem a přeji hodně pracovních úspěchů

R.Z. 


Poděkování centru léčebné rehabilitace a ortopedicko - traumatologickému oddělení

25.5.2016

Jmenuji se Vojtěch W., byl jsem pacientem Ortopedie a Rehabilitace - byla mě provedena Reoperace kyčle: Chtěl bych Vám tímto poděkovat a hlavně veřejně pochválit lékařům ortopedie MUDr. Hoferka, MUDr. Nevrla a primáře Pilaře a všechny sestřičky a personál ortopedie za vzornou a ochotnou péči nejen o mě, ale o všechny pacienty: Totéž pochvala platí pro sestřičky Rehabilitace a Rehabilitační sestry. Můžete být na ně pyšní, že Vám jako soukromé nemocnici dělají reklamu.

Prosím Vás jestli byste jim mohly vyjádřit pochvalu za nás pacienty!

Předem děkuji za vyřízení a úctou W. Vojtěch


Centrum léčebné rehabilitace

26.4.2016

Dobrý den,

chtěl bych touto cestou poděkovat paní Mgr. Sládkové, která mi dala dohromady po operaci pravého ramene. Začátky byly špatné, ruku jsem vůbec nemohl zvednout a bolest nesnesitelná. Jejím profesionálním přístupem jsem asi po 3 měsících odcházel a vše bylo skoro jako dřív.

Ještě jednou děkuji a s pozdravem C..


Centrum léčebné rehabilitace

12.4.2016

Dobrý den,

dne 11.3.2016 jsme podstoupila operaci kolenního kloubu a byla jsem z ortopedickotraumatologického oddělení přeložena na CLR v Prostějově. Chtěla bych tímto ocenit péči jak pana primáře Konečného a MUDr. Huškové o můj zdravotní stav, tak i tvrdošíjnost s jakou jsem se setkala u fyzioterapeutky paní Věry Vychodilové, která původně nesamostatné stvoření postavila na berle a pomohla znovu vrátit do života. Dále patří poděkování fyzioterapeutkám paní Křečkové, Hrdinové, Pišínové, Nikodymové a Musilové za péči a zpříjemnění pobytu na oddělení CLR.

Děkuji všem Jana A.


Poděkování Centru léčebné rehabilitace

7.4.2016

Chtěl bych touto cestou poděkovat za profesionální přístup a péči jmenovitě Pavlíně Koutné z oddělení fyzioterapie. Cviky, které jsem absolvoval, mi pomohly vyřešit problémy v oblasti krční páteře. Vážím si odborných rad jako prevence před "nešvarem sedavé zaměstnání" . Děkuji


Poděkování Centru léčebné rehabilitace

2.2.2016

Vážený pane řediteli, 
moje maminka, paní Helena J., ročník 1927, byla v prosinci 2015 po úraze a následné operaci hospitalizována v Centru léčebné rehabilitace. Vím, že se starými lidmi není práce jednoduchá, ale s lidským přístupem, pochopením a humorem lze dokázat opravdu hodně. Chtěla bych touto cestou vyjádřit uznání za rychlý, vysoce profesionální přístup celému kolektivu Centra léčebné rehabilitace pod vedením primáře MUDr. Petra Konečného, Ph.D., MBA, zvláště sestřičkám a fyzioterapeutkám, které se mojí mamince věnovaly s nebývalou péčí a svědomitostí. Věřím, že i jejich zásluhou je dnes maminka v pořádku doma a užívá si klidu a pohody. Ještě jednou jim všem děkuji a přeji hodně zdraví, pohody, optimismu a úspěchů v práci. Vám, pane řediteli, blahopřeji k perfektně sehranému a pohodovému týmu pracovníků Centra léčebné rehabilitace. 
S pozdravem Helena Ž.

 


Poděkování oddělení Centru léčebné rehabilitace

6.12.2015

Vážený pane primáři,

ve čtvrtek 3. 12. 2015 jsem v Centru sportovní medicíny v nemocnici ukončila rehabilitaci po replastice LCA BTB alloštěpem kolenního vazu. Když jsem v září "přiskákala o berlích" do ambulance k Mgr. Pavlíně Koutné s dlouhou ortézou a úplně zatuhlým kolenním kloubem, nevěřila jsem, že to někdy rozcvičím do plného rozsahu. Pavlínka mi pěkně vysvětlila styl cvičení, co všechno budeme dělat a každou rehabilitaci, na kterou jsem byla objednaná a poctivě chodila, se mi maximálně věnovala. Celý čas, který pro mně měla vyhrazený, využila do poslední minuty a ještě mě spoustu cviků naučila, abych je cvičila i doma. Dnes, 3 měsíce od operace, jdu pěkně do dřepu i kleku, což jsem nedokázala ani před operací. Můžu říct, že jsem její "chodící reklama", pokaždé ji jmenuji, když mě známí chválí, jak dobře chodím. Pochválil ji dokonce i ortoped, který mi tuto operaci dělal a na včerejší kontrole (4. 12.) jsme obě dostaly velkou pochvalu.

Tímto bych jí chtěla ještě jednou moc poděkovat, říct Vám, že pod Vaším vedením maté šikovnou fyzioterapeutku (určitě ne jednu) a na Pavlínce je vidět, že ji toto povolání baví a že se pro své klienty snaží udělat maximum. Jsem sama zdravotní sestra, takže vím, o čem mluvím a poznám to.

Děkuji mnohokrát a přeji pěkný advent a klidné vánoční svátky.

Magda K.


Poděkování oddělení Centru léčebné rehabilitace

7.8.2015

Vážený Vážená: Jmenuji se Jakub V. a jsem nevidomí a bydlím V Brodku u Prostějova. Od Roku 2002 jsem Pravidelně Hospitalizován 2 Krát Ročně na lůžkovém rehabilitačním oddělení Nemocnice Prostějov. Rehabilitační péče je na velmi výborné úrovni. Chtěl bych touto cestou Pochválit veškerý personál Lékaře sestřičky i fyzioterapeuty i ergoterapeuty za výbornou práci, kterou dělají. Je to Velmi záslužná činnost. Chtěl bych Obzvlášť Poděkovat Primáři oddělení Panu Petru Konečnému Vrchní Sestřičce Paní Jarmile Večerkové Paní Doktorce Paní Natálii Kaprálikové no prostě všem. Moc Vám všem ještě jednou za vše děkuji, mějte se všichni moc hezky a ať jste stále všichni usměvavý a vstřícní jako Doposud. To Vám z celého Srdce přeje Váš Dlouholetý pacient Jakub V.


Poděkování CLR a neurologickému oddělení

11.1.2012

Vážený pane řediteli, 

obracím se na Vás tímto dopisem, který můžete považovat za můj projev velikého a upřím-ného poděkování za péči, které se mi ve Vašem zařízení dostalo. 

Ve fakultní nemocnici v Olomouci jsem byl již podruhé operován na neurochirurgii s páte-ři a poté jsem byl vždy předán do péče jednak na neurologii a poté na rehabilitační centrum do Vaší nemocnice.

Poprvé jsem prodělal operaci v roce 2007 a v pořadí druhou v roce 2011. Mám-li srovnat péči na neurologii v době po mé první operaci a v současnosti, musím jednoznačně konstanto-vat, že na tomto oddělení se pod novým vedením — primář. MUDr. Křupka Bohdan, změnil k lepšímu přístup k pacientům a to nesrovnatelně. Tím ovšem nechci říci, že by byl v té době vztah personálu (sestřičky) k pacientům špatný, to ne, ten byl na dobré a profesionální úrovni, pouze vedení bylo trošku zaostalé a v přístupu k pacientům byl mnohdy až arogantní (nedůvě-ra ke slovu pacienta, znevažování jeho pocitů a zdravotního stavu v té konkrétní době, snaha zlehčovat stav pacienta) atd.. . V současné době, tj. v době mé hospitalizace od 3.11.2011 do 11.11.2011, byl přístup sestřiček na tomto oddělení včetně té vrchní nesrovnatelný, možná se tento stav projevil i působením nového vedení, větším klidem na oddělení, jistým řádem a tím i lepším přístupem personálu k pacientům, nevím, nechci nikomu sahat do svědomí, to mi ani nepřísluší. Pouze jako Váš bývalý pacient konstatuji stav před jistou dobou a nyní. Je nesrov-natelný a mnohem lepší.

Pokud bych se mohl vyjádřit ke stavu na oddělení centra léčebné rehabilitace vedeného MUDr. Václavem Meluzínem, kde jsem byl hospitalizován v době 18.11.2011 až 8.12.2011, zde musím jednoznačně konstatovat, že personál, rehabilitační sestřičky, vybavení, režim a péče o pacienta je skutečně na úrovni.

Mohu jenom k takovému centru, personálu a i k jeho vybavení jenom gratulovat. Mohu-li Vás poprosit, sdělte mé poděkování a obsah tohoto dopisu jednak vedení oddělení neurologie včetně sestřiček, tak i vedení oddělení centrální rehabilitace včetně sestřiček a jmenovitě i fyzioterapeutce paní Nikodýmové, která se nejen o mne po dobu mého pobytu starala profesionálně a s citem.

V neposlední řadě bych Vás chtěl ubezpečit, že strava, která je pacientovi u Vás podávána, je kvalitní, chutná, pinohodnotná a na úrovni. Jedno dobré přísloví říká: „Když se jídlo poda-ří, poděkujte kuchaři." O totéž bych požádal i Vás. Vyřiďte mé poděkování i do „kuchyně", jsou skvělí, za svoji práci se nemusí stydět. Každá nemocnice Vám může jenom závidět.

Na závěr bych chtěl nejenom Vám, ale všem z výše jmenovaných oddělení popřát mnoho úspěchů, zdraví, spokojených pacientů a mnoho takových dopisů, kterými Vám pacient vyslo-ví své veliké poděkování za péči, dobré slovo a lidský přístup.

Ještě jednou, děkují.

V Kobylničkách dne 11.1.2012

Ing. Jan M.


Poděkování ortopedickému oddělení a centru léčebné rehabilitace

6.1.2012

Vážení,

již třikrát jsem byla v této nemocnici operována s kloubama a zároveň po operaci, jsem se zůčastnila léčebné rehabilitace.

Touto cestou bych chtěla od srdce poděkovat všem lékařům a sestřičkám, na oddělení ortopedické, pod vedením primáře MUDr. Pavlem Pilařem a Centrum Léčebné Rehabilitace, pod vededením primářem MUDr. Václavem Meluzínem, kteří s plnou odpovědností, otevřeností a svou profesionalitou, se věnovali mé nemocni, ale nejenom mě osobně, ale všem pacientům.

Proto bych chtěla ještě jednou poděkovat a popřát celému orotpedickému oddělení a centru léčebné rehabilitace, hodně sil, odpovědného přístupu k léčení všech pacientů a jejich profesionalita ať uzdraví mnoho pacientů.

Hodně zdraví a mnoho úspěchů v roce 2012 Vám přeje L.H., Přerov