Děti zazpívaly pacientům v Léčebně dlouhodobě nemocných

15.12.2016

Už čtvrtým rokem přišli žáci ze základní a mateřské školy v Přemyslovicích potěšit svým hudebním vystoupením pacienty prostějovské nemocnice z oddělení léčebny dlouhodobě nemocných.

„Dvanáctého prosince nás navštívily děti z Přemyslovic, aby pod vedením pana učitele Matouška, paní učitelky Krčové a pana učitele Jochymka zazpívaly několik písniček, zarecitovaly básně a hlavně nás potěšily vánočními koledami,“ popsala vrchní sestra léčebny dlouhodobě nemocných Naděžda Crhonková a dodala, že celý program trval téměř hodinu.
„Děti se při zpěvu doprovázely flétnou, kytarou i klávesami a pacienti se velmi ochotně přidali ke zpěvu,“ uvedla vrchní sestra léčebny dlouhodobě nemocných Nemocnice Prostějov.
Mezi nadšenými diváky z řad pacientů léčebny byly i dvě ženy starší sta let.
„Dvě dámy ve věku sto tři a sto jedna let jsou v dobré kondici a tak si úterní koncert nemohly nechat ujít. Krásné vystoupení dětí sklidilo potlesk a od nás velké poděkování,“ uzavřela vrchní sestra léčebny dlouhodobě nemocných Nemocnice Prostějov Naděžda Crhonková.