Mikulášský odběr v Nemocnici Prostějov

8.12.2016

Na svátek svatého Mikuláše čekalo dárce krve a krevní plazmy v Nemocnici Prostějov mikulášské překvapení. Zdravotníci z Transfúzní stanice oblékli namísto bílých plášťů kostýmy andělů a čertů a dárce odměnily symbolickou nadílkou.

"Tak jako každým rokem, i letos měl Mikulášský odběr u dárců velmi dobrý ohlas. Všem se moc líbily balíčky, přáníčka do nového roku i občerstvení. Odebrali jsme celkem 40 dárců, z toho jeden byl prvodárce," pochvalovala si vrchní sestra transfúzního oddělení Nemocnice Prostějov Mgr. Monika Říhová.